• Informacje na temat:

  ślub malgosi i tomka m jak milość

Artykuły na temat: ślub malgosi i tomka m jak milość
 • "M jak miłość": Ucieknie z własnego ślubu, a potem... zostawi Tomka?!

  ...ich do ślubu. Nic bardziej błędnego. Agnieszka zrezygnowała z miłości do Tomka, gdy w jego życiu pojawiła się Joasia (Barbara Kurdej-Szatan). Olszewska nie miała już siły z nią rywalizować(...)Była ukochaną licealną Tomka (Andrzej Młynarczyk). Rozstali się, bo Agnieszka (Magdalena Walach) postanowiła wyjść za mąż za jego przyjaciela. W 780. odcinku spotkali się ponownie. Olszewska wyznała...

 • Będzie ślub w "M jak miłość"?

  Powtórne oświadczyny to ogromny stres. Tomek (Andrzej Młynarczyk) boi się zrobić fałszywy krok, ale zdecyduje się podjąć ryzyko i ponownie poprosić Małgosię (Joanna Koroniewska) o rękę.

 • "M jak miłość": Małgosia i Michał w stanie krytycznym! Mieli wypadek na autostradzie!

  Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA. Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Wypadek Małgosi i Michała!

  Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Końcówka sezonu "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Sporo będzie działo się w wątku Małgosi i Michała. Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA.

 • "M jak miłość": ​Wypadek czy morderstwo?

  Tomek jest gotów na wszystko, by ochronić syna przed sektą... A Małgosia zapowiada ostrą walkę. Tymczasem Joanna znajduje cenny dowód, który Chodakowski być może wykorzysta w sądzie. Zapraszamy na 1088. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • "M jak miłość" na zakręcie

  Jesień w "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo... telenowelowo. Kasia kocha Marcina, Marcin Agnieszkę, Agnieszka zaś - Tomka. Jak bohaterowie serialu wybrną z tej dramatycznej sytuacji?

 • "M jak miłość": Szatan nie jest taki zły!

  Szatan - to nazwisko, które trudno zapomnieć! Dla artysty nadaje się więc idealnie... A Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "M jak miłość", przyjęła je biorąc ślub z Rafałem Szatanem, wokalistą zespołu Rh+.

 • Nowe postaci i intrygi w "M jak miłość"

  Zdrady, rozstania, ślub i nagłe zwroty akcji. Już we wrześniu w serialu "M jak miłość" czeka nas wiele niespodzianek.

 • "M jak miłość": Pogrzeb Michała Łagody! Mamy zdjęcia!

  Żeby wszystko było jasne: Małgosia już nigdy nie wróci z USA! Tymczasem w Polsce odbędzie się uroczysty pogrzeb Michała Łagody, z którym planowała ślub. Obawa przed zemstą Przy okazji na jaw wyjdzie, że Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), amerykańska opiekunka Wojtusia (Felek Matecki), czyli synka Chodakowskich, musiała uciekać z chłopcem z Ameryki. Powód? Obawa przed zemstą sekty, z którą...

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.