• Informacje na temat:

  ślub małgosi sochy

Artykuły na temat: ślub małgosi sochy
 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha kończy 35 lat!

  ...​Dla Małgorzaty Sochy 23 kwietnia to wyjątkowy dzień - kończy 35 lat!

 • Socha wyszła za mąż!

  Małgorzata Socha wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem - biznesmenem Krzysztofem Wiśniewskim. Uroczystość odbyła się 5 lipca w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna.

 • "Przyjaciółki": Wciąż namawia na ślub

  Dorota z "Przyjaciółek" wciąż namawia na ślub swojego partnera. Czy w końcu dopnie swego i stanie na ślubnym kobiercu? - Faktycznie, stara się, jak może, żeby zostać panią prezesową. Już nawet(...). Nie ma między Wami żadnych niesnasek? - Zdjęcia mam głównie z Małgosią Sochą, bardzo rzadko uczestniczę w scenach w pełnym babskim zestawie. Nie ma między nami żadnych spięć i nie rywalizujemy ze...

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Kolejny serialowy ślub

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej", trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Żmuda Trzebiatowska: Czekam na dobrą propozycję

  Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na promocji książki Ewy Kasprzyk. Młoda aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Kasprzyk oraz o planach na przyszłość.

 • Już dziś ślub! Nie przegap!

  Wreszcie nadszedł radosny moment, na który czekali wszyscy fani tych bohaterów, ale i oczywiście fani tych aktorów. A chodzi o serialową parę Kamila i Zuzę, których grają Małgosia Socha i Kazimierz Mazur.

 • Ten rok będzie należał do niej

  Los jej wyraźnie sprzyja. Zyskała sporą popularność dzięki reklamie, a do tego dostała ciekawe role w dwóch przebojowych serialach. Wygląda na to, że w roku 2014 Barbara Kurdej-Szatan zostanie jedną z największych gwiazd telewizji.

 • Na planie 6. sezonu "Przyjaciółek"

  Widzowie na pewno zastanawiają się, czy Inga (Małgorzata Socha) i Szymon (Filip Bobek) wezmą wreszcie ślub. Jak się okazuje, bohaterka zapomni o swoim dotychczasowym partnerze i wpadnie jej w oko(...) jest wiele innych rzeczy, które ich połączą. Znamy się z Małgosią już jakiś czas, bo mieliśmy okazję wcześniej pracować razem, więc dogadujemy się świetnie. Jest uroczą osobą, zarówno prywatnie...

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  ...ciążą była ciąża Małgosi Sochy. Prasa z lubością rozpisywała się, ile też aktorka może na swym odmiennym stanie zarobić. Kilka intratnych kontraktów faktycznie udało się podpisać. W jej przypadku(...) roku 46 lat. Halle w ciąży czuje się jednak świetnie. W lipcu wzięła ślub z Olivierem Martinezem. Teraz małżonkowie z niecierpliwością wyczekują pierwszego wspólnego potomka. Pierwsza żona...

Zdjęcia na temat: ślub małgosi sochy