• Informacje na temat:

  ślub małgosia socha

Artykuły na temat: ślub małgosia socha
 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha kończy 35 lat!

  Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek ceniona jest nie tylko za talent aktorski, ale przede wszystkim za swój styl, klasę i elegancję. Małgorzata Socha gra jedną w głównych ról w przebojowym(...) sobie w roli nowego "ojca" Hani (Pola Figurska). Inga dojdzie do wniosku, że ślub mógłby jasno określić sytuację. Czy Szymon dojrzeje do tak poważnej decyzji? W życiu Ingi pojawił się jeszcze...

 • Socha wyszła za mąż!

  Małgorzata Socha wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem - biznesmenem Krzysztofem Wiśniewskim. Uroczystość odbyła się 5 lipca w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna.

 • "Przyjaciółki": Wciąż namawia na ślub

  Dorota z "Przyjaciółek" wciąż namawia na ślub swojego partnera. Czy w końcu dopnie swego i stanie na ślubnym kobiercu? - Faktycznie, stara się, jak może, żeby zostać panią prezesową. Już nawet zamieszkała z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk - przyp. red.). Niestety, jej plany wciąż krzyżuje jego była żona, która notorycznie podrzuca Dorocie ich dziecko. Moja bohaterka nie radzi sobie najlepiej...

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Kolejny serialowy ślub

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej", trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Żmuda Trzebiatowska: Czekam na dobrą propozycję

  Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na promocji książki Ewy Kasprzyk. Młoda aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Kasprzyk oraz o planach na przyszłość.

 • Już dziś ślub! Nie przegap!

  Wreszcie nadszedł radosny moment, na który czekali wszyscy fani tych bohaterów, ale i oczywiście fani tych aktorów. A chodzi o serialową parę Kamila i Zuzę, których grają Małgosia Socha i Kazimierz Mazur.

 • Ten rok będzie należał do niej

  Los jej wyraźnie sprzyja. Zyskała sporą popularność dzięki reklamie, a do tego dostała ciekawe role w dwóch przebojowych serialach. Wygląda na to, że w roku 2014 Barbara Kurdej-Szatan zostanie jedną z największych gwiazd telewizji.

 • Na planie 6. sezonu "Przyjaciółek"

  Widzowie na pewno zastanawiają się, czy Inga (Małgorzata Socha) i Szymon (Filip Bobek) wezmą wreszcie ślub. Jak się okazuje, bohaterka zapomni o swoim dotychczasowym partnerze i wpadnie jej w oko ktoś zupełnie inny. Nowym adoratorem serialowej Ingi będzie Robert, którego zagra Krzysztof Wieszczek. - Robert jest maklerem, czyli z pozoru zupełnie nie pasuje do świata Ingi, ale okaże się, że...

 • Czeka na dobrą propozycję

  ..., czyli upiór w moherze" oraz "Ślub doskonały". Serdecznie zapraszam. A nowe spektakle z twoim udziałem? - W tej chwili przygotowujemy przedstawienie "Ciotka Karola". To jedna z najstarszych(...) zrealizować jakiś spektakl? - Sama nie, ale z Anią Cieślak mamy już tekst i chcemy wyprodukować spektakl. Czekamy tylko na Małgosię Sochę. Przyjaźnimy się i chcemy we trzy zagrać w tym spektaklu. Małgosia...

Zdjęcia na temat: ślub małgosia socha