• Informacje na temat:

  ślub mandaryny

Artykuły na temat: ślub mandaryny
 • Marta Wiśniewska szczerze opowiedziała o swojej obecnej relacji z Michałem Wiśniewskim

  Michał Wiśniewski wydawał się bardzo szczęśliwy u boku Mandaryny. Zakochani doczekali się potomstwa - syna Xaviera i córki Fabienne. Tak chcieli pochwalić się miłością, że zaprosili niegdyś do swojego domu telewizję, by ta mogła transmitować ich codzienne życie. Punktem kulminacyjnym całego show był... ich ślub! Na antenie TVN wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć ceremonię, która odbyła się...

 • Mandaryna nie jest w ciąży

  ..."Marta nie jest w ciąży. O dziecku myślimy, ale najpierw weźmiemy ślub. Kiedy? Termin ceremonii pozostanie naszą słodką tajemnicą" - oświadczył Szatkowski, partner Mandaryny, na łamach "Twojego Imperium". Stało się więc oczywiste, że Michał chciał tylko przypomnieć o sobie i Marcie brukowcom i serwisom plotkarskim, gdy na Gali Gentlemana 20 lutego ostentacyjnie pozował do zdjęć, trzymając...

 • Mandaryna wychodzi za mąż!

  Termin ślubu Marty z Michałem Szatkowskim został ustalony na marzec przyszłego roku.

 • Z miłości do Mandaryny

  Chłopak Mandaryny Michał Szatkowski ujawnił, że para poważnie myśli o małżeństwie.

 • Szeroko reklamowany ślub Michała (35 l.) i Ani (29 l.) Wiśniewskich w Las Vegas był najważniejszym elementem trasy koncertowej Ich Troje po Stanach Zjednoczonych.

 • Była żona Michała Wiśniewskiego (36 l.) planuje ślub z jego imiennikiem. Tym razem kolej na Michała Szatkowskiego.

 • "Mandaryna stała się ikoną"

  "Jako artystkę Mandarynę stworzył Michał Wiśniewski, jej ówczesny mąż. Ja pomogłem ją wylansować" - opowiada menedżer Maciej Durczak.

 • Mandaryna: Nie chce być sama

  W drugiej połowie kwietnia oficjalnie zakończyło się małżeństwo Marty (28 l.) i Michała (34 l.) Wiśniewskich. Mandaryna uważa, że jej ten rozwód nie był potrzebny, tylko liderowi Ich Troje, który ma nową narzeczoną, 29-letnią wokalistkę Anię Świątczak. "Ja nie czuję się gotowa na wielką miłość" - przekonuje Mandaryna.

 • Ich Troje: Uciekli przed nagonką

  Michał Wiśniewski, lider Ich Troje w świetle fleszy czule obejmuje swoją nową dziewczynę Annę Świątczak, wokalistkę zespołu. Jego żona Marta tuli się do... taty. Nie ma wątpliwości, to już koniec małżeństwa państwa Wiśniewskich - pisze "Super Express".

 • "Potrafię nie tylko wyglądać"

  Magda Modra dała się poznać w dwóch popularnych programach telewizyjnych reality-show "Bar" i "Gladiatorach". Pewnie mniej osób wie, że Magda zajmowała się także modą, była prezenterką programu muzycznego, jest studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, założonej przez Bogusława Lindę i Macieja Ślesickiego, wystąpiła w filmie "Legenda" Mariusza Pujszo. W listopadzie 2005 roku do sklepów trafił debiutancki album Magdy, zatytułowany "Ready To Fly", zawierający przede wszystkim taneczny materiał. Z...

Wideo na temat: ślub mandaryny
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?