• Informacje na temat:

  ślub mansona

Artykuły na temat: ślub mansona
 • Charles Manson weźmie ślub w więzieniu z 26-latką!

  ..., dziadka popularnej Frytki z "Big Brothera". Teraz Mansona czeka wielki dzień - urzędnicy hrabstwa Kings w stanie Kalifornia wyrazili zgodę na ślub przywódcy sekty z kobietą, która jest nim zafascynowana...

 • Afrodyzjak Marilyna Mansona

  Modelka Dita Von Teese, obecna partnerka Marilyna Mansona, wspomina pierwszą randkę z kontrowersyjnym artystą. Podczas spotkania para wypiła całą butelkę absyntu i stracili wszelkie zahamowania.

 • "Niestosowny związek" Marilyn Mansona

  W grudniu 2006 roku Dita Von Teese (34 l.), żona Marilyn Mansona (38 l.), złożyła pozew rozwodowy. Teraz tancerka ujawnia, że powodem rozstania z kontrowersyjnym wokalistą był jego "niestosowny związek" z inną kobietą.

 • Berlin inspiruje Marilyna Mansona

  Marylin Manson, wraz ze swoja narzeczoną, 32-letnią Ditą von Teese, zamierza przeprowadzić się do Berlina. W stolicy Niemiec zostanie nakręcony film z udziałem artysty. Ponadto para planuje tam wziąć ślub.

 • Evan Rachel Wood wyszła za mąż, ale wciąż lubi kobiety

  Evan Rachel Wood (25 l.), była dziewczyna Marylina Mansona i świeżo upieczona mężatka, przyznaje, że nadal deklaruje się jako biseksualistka.

 • Marilyn Manson: Rzuciła go żona!

  Niewiele ponad rok przetrwało małżeństwo kontrowersyjnego rockmana Marilyn Mansona (5 stycznia skończył 38 lat) z tancerką Ditą Von Teese. W Wigilię 2006 roku postanowili zakończyć swój związek.

 • Roman Polański ma ogromne marzenie. Chce pojechać na grób żony i dziecka

  ...jeszcze raz polecieć za ocean.  W 1968 roku Polański wziął ślub z amerykańską aktorką i modelką Sharon Tate, którą poznał na planie filmu "Nieustraszeni pogromcy wampirów". Był wtedy u szczytu kariery. Ślub z Sharon Tate odbył się w styczniu 1968 roku w Londynie. Oboje zamieszkali jednak w Los Angeles.  W 1969 roku Sharon Tate była w ciąży. Miało to być pierwsze dziecko 36-letniego wówczas reżysera...

 • Znów się rozstali. Nici ze ślubu

  Wokalista Marilyn Manson i aktorka Evan Rachel Wood po raz kolejny rozstali się. Jak donoszą amerykańskie media, para zerwała właśnie zaręczyny.

 • Roman Polański i Sharon Tate: pisarz ujawnia szokujące kulisy ich małżeństwa!

  ...prawdę o jej relacjach z mężem. Z ich opowieści wyłania się szokujący obraz. Czytaj dalej na następnej stronie  Para wzięła ślub 20 stycznia 1968 roku. Od niemal samego początku kobieta miała(...) kobieta, będąca wówczas w 8. miesiącu ciąży, została brutalnie zamordowana  przez rodzinę Charlesa Mansona. Oprócz niej zginęło też kilka innych osób. Po śmierci Tate Polański miał przeżywać długi okres...

 • Marilyn Manson: Pożegnanie?

  Kompilacja największych przebojów grupy Marilyn Manson, zatytułowana "Lest We Forget: The Best Of Marilyn Manson", może być ostatnią płytą w jej dorobku. Tak przynajmniej twierdzi Brian Warner, lider zespołu. Płyta ukazuje się w poniedziałek, 27 września.