• Informacje na temat:

  ślub mariolki

Artykuły na temat: ślub mariolki
 • Ślub Mariolki

  Mariolka i Korzycki biorą ślub. Tuż po ceremonii milioner wyjeżdża do Berlina. Lena decyduje się wyjechać na kilka dni do matki. Przed rozstaniem Bartosz...

 • "Kiepscy": Prawo jazdy, matura, więzienie i szpital

  Ferdek (Andrzej Grabowski) będzie musiał wykonać brudną robotę, Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) kupi auto i zacznie robić kurs prawo jazdy, Boczek (Dariusz Gnatowski) zda maturę, Paździochowa (Renata Pałys) trafi do więzienia, a Paździoch (Ryszard Kotys) wyląduje w szpitalu.

 • "Ojciec Mateusz": Cud narodzin na plebanii

  W 1. odcinku 20. serii "Ojca Mateusza" ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) przekona ojca ciężarnej Mariolki (Klaudia Halejcio), by pogodził się ze swoim przyszłym zięciem i przyjął go do rodziny.

 • Huczne rubinowe gody u Kiepskich

  Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich" (produkcja ATM Grupa SA dla Polsatu). W nowych odcinkach Halinka i Ferdek Kiepscy będą hucznie świętować rubinowe gody.

 • "Świat według Kiepskich": Trwają zdjęcia do nowego sezonu

  Po rocznej przerwie aktorzy "Świata według Kiepskich" wrócili na plan serialu. Emisja 12 nowych odcinków planowana jest na jesień 2018 roku. W premierowym 23. sezonie Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku.

 • Wesele w Leśnej Górze

  Zosia z Kubą wyjeżdżają na ślub Brunona. Piotr przekonuje Monikę, by zgodziła się na kolejną randkę. Mariolka z Korzyckim decydują się na przyspieszenie...

 • Spóźnią się na własny ślub!

  Asi (Zbigniew Borek) wyjdzie urażony z kościoła po tym, jak Andrzej wyzna mu, że nie myśli o powrocie do Polski. Zdruzgotana Asia będzie biegała po całym Londynie w sukni ślubnej w jego poszukiwaniu(...) mogli przebrać się do ślubu. Pan młody wybije w końcu szybę w oknie, aby dostać się do własnego mieszkania. Mimo dużego opóźnienia, w polskim kościele na Ealingu stawi się cała czwórka. Asię do ołtarza...

 • ..., u którego zagrała później w głośnej "Sali samobójców". Szerszej publiczności znana jest z roli policjantki Moniki Grochowskiej z serialu "Pitbull" i roli Mariolki z "Londyńczyków". W 2011 roku otrzymała nagrodę za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie "Ki" Leszka Dawida na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W 2010 roku wzięła ślub z Michałem Żurawskim.

 • Powstaje nowy sezon "Świata według Kiepskich"!

  ...będzie ciężka i wymagająca. Jednak dzięki niej poczuje, że żyje. W międzyczasie wrobi świeżo upieczonego maturzystę Boczka w ślub i będzie próbował wyswatać Mariolkę (Barbarę Mularczyk). Z kolei Paździoch...

 • Operacja wzorcowa

  ...chłopak mógłby pracować dla Mariolki. Beata donosi Tretterowi, że Rafał pomylił wyniki badań. Dyrektor wpisuje lekarzowi naganę. Lena, zajęta doktoratem, nie przygotowuje się do ślubu. W efekcie do USC Latoszek jedzie sam. Tam poznaje Adę Karwacką, przyszłą mężatkę. Oboje mają wątpliwości, czy powinni brać ślub ze swoimi partnerami.

Zdjęcia na temat: ślub mariolki
Wideo na temat: ślub mariolki
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?