• Informacje na temat:

  ślub oli galerie

Artykuły na temat: ślub oli galerie
 • Foremniak: Ślub to kwestia czasu!

  ...nigdy już nie płakała przez nieszczęśliwą miłość. Starsza Milena spotkała już chłopaka, z którym pragnie przejść przez życie. Przyjęła jego oświadczyny, szykuje się ślub, już od jesieni tym wydarzeniem żyje cała rodzina.  Szczęściem siostry cieszy się też Ola, która przeżyła miłosne rozczarowanie. I ona marzyła o ślubie. Przez kilka lat spotykała się z Kamilem i wierzyła, że ich związek ma przed...

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

 • "Na dobre i na złe": Wiki i Tomasz powiedzą sobie "tak", ale z przeszkodami

  Wiki (Katarzyna Dąbrowska) ledwo zdąży na własny ślub z Tomaszem (Ireneusz Czop). Wcześniej pozwoli sobie na chwile uniesienia w ramionach Adama (Grzegorz Daukszewicz) i wpadnie do szpitala, by uratować pacjentowi rękę.

 • Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak

  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem był jednym z najważniejszych dla mediów wydarzeń ostatnich dni. Odbił się on szerszym echem niż śmierć serialowej Hanki Mostowiak z listopada ubiegłego roku.

 • ​5 najważniejszych wydarzeń, czyli co jesienią czeka Lubiczów!

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu". Dziś startuje 17. sezon najstarszej polskiej telenoweli. Poznaj szczegóły!

 • W intymnym świecie kobiet

  Roma Gąsiorowska ("Ki") i Natasza Urbańska ("1920 Bitwa Warszawska") to gwiazdy dwóch polskich produkcji, które w piątek trafiają na ekrany naszych kin. Kobiety są również bohaterkami włosko-argentyńskiego "Drugiego życia Lucii".

 • W "Pierwszej miłości" nie będzie wiać nudą!

  Metamorfoza Marysi (Aneta Zając), ślub Sabiny (Urszula Dębska), plantacja marihuany w Wadlewie i wiele innych intrygujących historii przygotowali producenci dla widzów "Pierwszej miłości". Nowy sezon już od marca w Polsacie!

 • Nowe plakaty "1920 Bitwy Warszawskiej"

  Andrzej Pągowski, klasyk polskiego plakatu (projektuje od 1977 r.) jest także autorem trzech plakatów do pierwszego w Polsce i jednego z pierwszych w Europie aktorskich filmów zrealizowanych w technice 3D - "1920 Bitwa Warszawska" w reż. Jerzego Hoffmana. Film wejdzie do kin 30 września.

 • Serialowy przewodnik

  ...i późniejszej stylizacji. Dominika ulega ich namowom. odc. 3318 Od samego rana w domu Oli trwają nerwowe przygotowania do ślubu. Panna młoda zaczyna się denerwować, bo jeszcze nie zjawiła się pani(...) brutalny, że cierpi na tym nie tylko pijak, ale także Sonia, która obrywa łokciem Morawskiego w twarz. Później Staszek próbuje namówić Janka, by wziął urlop i nieco ochłonął. Policjant nie jest...

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...z ojcem dziewczyny, Otarem, oraz jej niedoszłym narzeczonym Igorem. Poza tym Zduńskiego odwiedza nagle matka, wciąż nieświadoma, że chłopak wziął w tajemnicy ślub. Rozpoczyna się kolejna rozprawa(...) zadawania pytań przechodzi na obrońcę. Adam wykorzystuje ten moment, by przedstawić nagranie rozmowy, do której doszło kilka tygodni wcześniej między Anetą a Karoliną... Niebawem Budzyński zostaje...

Wideo na temat: ślub oli galerie
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij