• Informacje na temat:

  ślub paula mccartneya

Artykuły na temat: ślub paula mccartneya
 • "Przyjaciele": Paul McCartney odrzucił propozycję występu

  Twórcy serialu zwrócili się z propozycją do ex-Beatlesa w 1998 roku. Zaproponowali oni McCartneyowi rolę teścia Rossa Gellera. Planowano, że artysta pojawi się w finale sezonu czwartego, czyli w momencie, kiedy Ross brał ślub z Emily Waltham. Ostatecznie jednak do roli zatrudniono Toma Contiego. Odpowiadający za obsadę Leslie Litt zdradził, że Paul McCartney podziękował za otrzymaną propozycję...

 • Przewodnik rockowy: Linda McCartney - muza

  Gdybym sam się nie znał, to byłbym bardzo zdziwiony, że do cyklu poświęconego wielkim artystom i wydarzeniom historii rocka, wprowadzam kobietę, która tak naprawdę prawdziwym muzykiem nigdy nie była. A zatem dlaczego? Z jednego, ale za to z bardzo ważnego powodu.

 • Stella McCartney urodziła córkę

  Stella w 2003 wzięła ślub z brytyjskim dziennikarzem Alasdhairem Willisem. W 25 lutego 2005 urodził się ich pierwszy syn - Miller Alasdhair James Willis, 8 grudnia 2006 roku przyszła na świat córka Bailey Linda Olwyn Willis, zaś 8 stycznia 2008 roku syn Beckett Robert Lee Willis. Wszystkie dzieci urodziły się w Londynie. Sama Stella jest córką Paula McCartneya i Lindy Eastman. Już w wieku 15 lat...

 • 10 lat bez Lindy

  W czwartek, 17 kwietnia, mija 10. rocznica śmierci Lindy McCartney, pierwszej żony Paula McCartneya. Od tego czasu były Beatles zdążył ponownie się ożenić, rozwieść, a także zacząć kolejny związek.

 • 60. urodziny Paula McCartney'a

  Sir Paul McCartney kilka dni po swoim ślubie miał kolejny powód do świętowania. We wtorek, 18 czerwca, jeden z najsłynniejszych obecnie artystów na świecie skończył 60 lat. Rozpoczęcie siódmej dekady swojego życia eks-Beatles świętował tylko w towarzystwie swojej drugiej żony Heather na wyspie Cousine zlokalizowanej w archipelagu Seszeli.

 • Przesunęła ślub. Dlaczego?

  Wokalistka Sandi Thom zdecydowała się odwołać zapowiadany od dłuższego czasu ślub. Wszystko przez napięty grafik.

 • Książka o The Wings

  Niedawno ukazała się składanka największych przebojów zespołu The Wings, nakręcono także o nim film dokumentalny, ale to nie koniec wydawnictw związanych z grupą założoną na początku lat 70. przez Paula McCartney'a i jego żonę Lindę. W czwartek, 24 maja, muzyk ujawnił, iż zamierza wydać album ze zdjęciami The Wings.

 • Paul McCartney na ślubnym kobiercu po raz trzeci

  Po czterech latach znajomości były Beatles, 68-letni Paul McCartney i jego partnerka 51-letnia nowojorska bizneswoman Nancy Shevell wzięli ślub. To trzecie małżeństwo McCartneya.

 • Rozwód znanej pary gejów

  Komik znany z serial u "Little Britan" rozstał się ze swoim życiowym partnerem. Matt Lucas i Kevin McGee byli najbardziej znaną parą gejów w Wielkiej Brytanii.

 • Grammy 2014: Daft Punk oraz Macklemore & Ryan Lewis triumfują

  W Los Angeles po raz 56. rozdano nagrody muzyczne Grammy. Ten wieczór należał do duetów: Francuzów z Daft Punk oraz Amerykanów z Macklemore & Ryan Lewis.

Wideo na temat: ślub paula mccartneya
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Happy Poet

  "Happy Poet" to organiczna, z grubsza wegetariańska komedia o Billu, poecie, który oddał całe swoje serce, duszę i ostanie grosze, żeby otworzyć stoisko ze zdrową żywnością, czym zaskoczył swoich przyjaciół, a swoją pasją i błyskotliwością podbił klientów. Podtrzymywany na duchu przez grupkę pomocnych kolesi i dzięki dobrze zapowiadającemu się romansowi z jedną ze swoich klientek, Bill stara się zmienić coś w świecie... do momentu aż nieoczekiwane komplikacje wystawią jego nowe znajomości na...

 • Druhny

  Kiedy Annie odkrywa, że jej przyjaciółka jest zaręczona, stawia sobie za cel zostanie jej druhną. Chociaż nieszczęśliwie zakochana i bez grosza, Annie rzuca się w wir przygotowań, poznając pozostałe druhny, w tym swoją główną rywalkę (Helen) perfekcyjnie przygotowaną do wypełniania obowiązków, o których marzy Annie. Dzielnie stawiając czoła serii katastrof, Annie zdaje sobie sprawę, że to właśnie dzięki przyjaciółce, która zna ją najlepiej, cztery obce osoby na dobre odmienią jej życie.