• Informacje na temat:

  ślub penelope cruz

Artykuły na temat: ślub penelope cruz
 • Penelope Cruz w ciąży

  ...​Znane aktorskie małżeństwo, Penelope Cruz (38 l.) i Javier Bardem (43 l.), spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka. Muza hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara jest w trzecim miesiącu ciąży, a termin rozwiązania wyznaczony jest na koniec lipca.

 • Penelope Cruz wyszła za mąż!

  Penelope Cruz i Javier Bardem pobrali się na początku lipca na wyspach Bahama. Rzecznik prasowy aktorki dopiero teraz potwierdził tę informację.

 • Penelope Cruz wyszła za mąż!

  Penelope Cruz i Javier Bardem pobrali się w tajemnicy na początku lipca na wyspach Bahama. Rzecznik prasowy aktorki dopiero teraz potwierdził tę informację.

 • O czym marzy Penelope Cruz?

  Jakiś czas temu świat obiegła wiadomośc, że Penélope Cruz i Javier Bardem oczekują swojego pierwszego dziecka! Obecnie aktorka jest w piątym miesiącu ciąży.

 • Orlando Bloom wziął ślub!

  ...dowiedzieliśmy się, że Penelope Cruz w tajemnicy wyszła za mąż za Javiera Bardema. FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734"); Zobacz również: Penelope Cruz wyszła za mąż!(...)W czwartek, 22 lipca, Orlando Bloom poślubił swoją narzeczoną Mirandę Kerr, z którą spotykał się od 2007 roku - donosi serwis WENN. Zaręczyny pary odbyły się zaledwie miesiąc temu. Przedstawiciel...

 • Glinka jak Penelope Cruz

  Katarzyna Glinka znana jest widzom przede wszystkim, jako gwiazda seriali takich jak "Tancerze", czy "Barwy Szczęścia". Obecnie możemy ją także zobaczyć w produkcji TVN "Taniec z gwiazdami".

 • Salma Hayek jest już miliarderką

  Salma Hayek doczekała się wesela jak z bajki. Aktorka i francuski miliarder Francois-Henri Pinault w sobotę powiedzieli sobie po raz drugi sakramentalne "tak", podczas wystawnej uroczystości w Wenecji. Para wzięła ślub cywilny w walentynki w Paryżu.

 • Penelope Cruz znowu w ciąży

  Penelope Cruz, ulubiona aktorka hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara, potwierdziła, że po raz drugi jest w ciąży. Gwiazda, prywatnie żona aktora Javiera Bardema, poinformowała o tym uzasadniając swoją nieobecność podczas wręczenia hiszpańskich nagród filmowych.

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  Koniec roku, to czas podsumowań i rankingów. Magazyn "People" opublikował więc listę 10 najważniejszych gwiazdorskich ślubów 2012 roku. Sakramentalne tak powiedziały m.in. Jessica Biel i Blake Lively - te wydarzenia złamały serce niejednego fana.

 • Kogo Tom Cruise nie zaprosił na ślub?

  Mimo iż przed mającym się odbyć w sobotę, 18 listopada, ślubem Toma Cruise'a (44 l., "Mission: Impossible 3" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) nadal więcej nie wiemy, niż wiemy. Jedna rzecz jednak, poza tym, że ceremonia odbędzie się we Włoszech, jest pewna - zaproszenia na ślub nie dostała ani Oprah Winfrey, ani była dziewczyna Cruise'a - aktorka Penelope Cruz ( "Volver" ).

Wideo na temat: ślub penelope cruz
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.

 • Nine - Dziewięć

  "Kochaj po włosku. Żyj, jakby dzisiejszy dzień miał być ostatnim" Dziewięć Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady - obsypanego nagrodami Chicago (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu - powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w gorącym musicalu Dziewięć. Dziewięć to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony broadwayowskiego musicalu, do którego scenariusz napisał Anthony Minghella, twórca takich przebojów kinowych,...