• Informacje na temat:

  ślub posla

Artykuły na temat: ślub posla
 • "Drogi wolności": Ślub Estery i Michała

  Henryku Dembińskim, odgrywając się za zawód miłosny. Michał "porywa" Esterę i wywozi do Poznania. Tylko tam według prawa mogą wziąć ślub cywilny. Karolinę dręczą wątpliwości, czy powinna wyjść za...

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Robert Biedroń (40 l.) nie zamierza wyjeżdżać poza granice kraju, by wziąć ślub ze swoim partnerem Krzysztofem Śmiszkiem (37 l.). "Na złość Kaczorowi nigdy tego nie zrobię poza Polską" - deklaruje.

 • Andrzej Łapicki ma 80 lat!

  Znany aktor, reżyser i pedagog Andrzej Łapicki kończy w czwartek, 10 listopada, 80 lat. W swoim dorobku ma ponad 100 ról teatralnych, kilkadziesiąt telewizyjnych i filmowych, m.in. w "Weselu" i "Wszystko na sprzedaż" Andrzeja Wajdy oraz "Jak daleko stąd, jak blisko" Tadeusza Konwickiego.

 • Tomasz Kalita: kulisy zaręczyn byłego posła SLD

  Zmagający się od kilku miesięcy z glejakiem Tomasz Kalita (37 l.) w październiku poślubi swoją partnerkę Annę (33 l.). Na łamach jednego z tabloidów narzeczona polityka zdradza, w jakich okolicznościach doszło do zaręczyn.

 • "Uprowadzenie Agaty": Wielka miłość z polityką w tle

  We wtorek, 20 sierpnia, mija 20 lat od premiery "Uprowadzenia Agaty" w reżyserii Marka Piwowskiego. Obraz inspirowany był głośną ucieczką z domu nieletniej córki ówczesnego wicemarszałka Sejmu, Andrzeja Kerna.

 • Biedroń planuje "ślub"

  Ruch Palikota zasiliła nie tylko Anna Grodzka , pierwsza transseksualna posłanka w polskim Sejmie, ale także 33-letni Robert Biedroń . Działacz broniący praw gejów i lesbijek nie ukrywa, że planuje poprosić o rękę swojego partnera, Krzysztofa Śmiszka (32 l.).

 • Największe role Andrzeja Łapickiego

  Zmarł Andrzej Łapicki - aktor i reżyser, pamiętny Pietuch w "Salcie" i Andrzej w "Jak daleko stąd, jak blisko" Tadeusza Konwickiego oraz Poeta w "Weselu" i reżyser we "Wszystko na sprzedaż" Andrzeja Wajdy.

 • Znany poseł został ojcem

  Informacji TVP, oraz Zbigniew, 41-letni europoseł PiS, przed narodzinami swojego pierwszego dziecka zdecydowali się na ślub kościelny. Sama uroczystość była rodzinna i miała charakter bardzo prywatny...

 • Andrzej Łapicki kończy 85 lat

  Andrzej Łapicki - aktor i reżyser, pamiętny Pietuch w "Salcie" i Andrzej w "Jak daleko stąd, jak blisko" Tadeusza Konwickiego oraz Poeta w "Weselu" i reżyser we "Wszystko na sprzedaż" Andrzeja Wajdy, kończy w środę, 11 listopada, 85 lat.

Wideo na temat: ślub posla
 • "Drogi wolności": Odcinek 12.

  po wyjeździe Katznera próbuje swoich wdzięków na Henryku Dembińskim, odgrywając się za zawód miłosny. Michał porywa Esterę i wywozi do Poznania. Tylko tam według prawa mogą wziąć ślub cywilny

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.