• Informacje na temat:

  ślub redforda i sibylle szaggars

Artykuły na temat: ślub redforda i sibylle szaggars
 • 72-letni Robert Redford wziął ślub

  Amerykański aktor Robert Redford poślubił swoją wieloletnią partnerkę, artystkę Sibylle Szaggars w luksusowym hotelu w Hamburgu.

 • Amerykański aktor Robert Redfod, znany z filmów "Żądło" i "Wszyscy ludzie prezydenta", zamierza ponownie się ożenić. Tym razem wybranką gwiazdora Hollywood jest 42-letnia malarka, Sibylle Szaggars. Ceremonia ma się odbyć w Paryżu.

 • Robert Redford wziął ślub

  Amerykański aktor Robert Redford poślubił swoją wieloletnią partnerkę, artystkę Sibylle Szaggars w luksusowym hotelu w Hamburgu - donosi miejscowa prasa.

Wideo na temat: ślub redforda i sibylle szaggars
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.