• Informacje na temat:

  ślub szumowskiej

Artykuły na temat: ślub szumowskiej
 • Nie wszystkie znane osoby pragną hucznego ślubu z fotoreporterami czyhającymi pod kościołem. Sprawdźcie, które gwiazdy zdecydowały się na ceremonię bez rozgłosu i tym samym przechytrzyły media!

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Szumowska i Kościukiewicz zostali rodzicami!

  ...3 grudnia na świat przyszło pierwsze dziecko reżyserki Małgorzaty Szumowskiej (39 l.) i aktora Mateusza Kościukiewicza (26 l.).

 • Rok 2013 w polskim kinie

  Pokazy filmów "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej i "Wenus w futrze" Romana Polańskiego w konkursach głównych Berlinale i Cannes, festiwalowe zwycięstwa "Idy" Pawła Pawlikowskiego oraz premiera "Wałęsy" w reż. Andrzeja Wajdy to główne wydarzenia w kinie polskim w 2013 roku.

 • Pietrucha była z Kościukiewiczem

  Niewiele osób wie, że Julia Pietrucha (25) - znana z serialu "Blondynka" - związana była kiedyś z Mateuszem Kościukiewiczem, obecnym mężem reżyserki Małgośki Szumowskiej.

 • Piżama Borysa Szyca na sprzedaż!

  Rekwizyty i kostiumy z polskich filmów przekazał Polski Instytut Sztuki Filmowej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można je licytować na profilu PISF na Allegro.

 • Maja Ostaszewska: Koledzy zgotowali jej piekło!

  ...powiązania. Maja póki co nie zamierza brać przykładu z Szumowskiej, która niedawno wyszła za mąż za aktora Mateusza Kościukiewicza. Choć nie wyklucza ślubu. Wie, że ucieszyłoby to rodziców Michała, praktykujących katolików, od których czerpie coraz więcej wartości. Ale jeszcze nie jest na to gotowa. - Zawarcie małżeństwa nie sprawi, że ktoś będzie z nami bezwarunkowo i na zawsze. Ale ślub może być...

 • Złote Lwy dla "Idy"

  Film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego zdobył Złote Lwy - główną nagrodę tegorocznej edycji Gdynia - Festiwal Filmowy. Najlepszymi aktorami imprezy zostali Agata Kulesza ("Ida") oraz Andrzej Chyra ("W imię..."). Nie zabrakło jednak również kontrowersyjnych decyzji jury.

 • "Przepis na życie": Maja Ostaszewska woli partnerstwo od... małżeństwa

  Maja Ostaszewska, czyli niezapomniana Beata Darmięta z „Przepisu na życie”, od 10 lat związana jest z operatorem Michałem Englertem. - Jesteśmy wiecznymi narzeczonymi – mówi i dodaje, że nie zamierza na razie poślubić ukochanego...

 • "Ida": Sekret

  Urodzony w Polsce Paweł Pawlikowski wraca do kraju po latach dobrowolnej artystycznej emigracji ("Lato miłości", "Dziewczyna z piątej dzielnicy"), prezentując kameralny, czarno-biały dramat, którego akcja rozgrywa się na początku lat 60. XX wieku.