• Informacje na temat:

  ślub taneczny

Artykuły na temat: ślub taneczny
 • Tomasz Barański i Klaudia Halejcio planują ślub?!

  Ich miłość zaczęła się na parkiecie. Para poznała się bowiem podczas treningów do "Tańca z gwiazdami", gdzie stanowili duet taneczny. Bardzo szybko ogniste tango zmieniło się w coś więcej. Halejcio jest już z Barańskim od ponad roku, jednak ani razu nie wspomnieli o ślubie. Ba, Tomasz nie oświadczył się nawet swojej wybrance! Co więcej "Fakt" wyciągnął od niego informacje, które nie do końca...

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  Dowodzona przez Ukrainkę grupa Lesja wyrosła na jednego z faworytów ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Sprawdźcie naszą relację z trzeciego odcinka.

 • Małgorzata Pieńkowska wkrótce weźmie ślub?!

  Dziesięć lat po rozpadzie pierwszego małżeństwa Małgorzata Pieńkowska (50 l.) ma szansę znów stanąć na ślubnym kobiercu. Czy zdecyduje się na ten krok?

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Para z "Tańca z gwiazdami" bierze ślub

  Taneczny show TVN połączył kolejną parę: Andrej Mosejcuk i Kamila Kajak ogłosili, że w przyszłym roku biorą ślub.

 • Liszowska: Wkrótce ślub!

  Joanna Liszowska wreszcie wychodzi za mąż! Oczywiście za Tadeusza Głażewskiego, biznesmena, z którym związana jest już od dłuższego czasu. Para planowała ślub już rok temu. Od tamtej pory uroczystość była kilkakrotnie przekładana.

 • Dzisiaj ślub Rubika!

  Sponsor Piotr Rubik, dbający o to, by jego "córeczka" Agata Paskudzka nigdy nie pokaleczyła się żadną pracą, zaplanował ślub z pompą. Fotoreporterzy wystarczająco wcześnie powiadomieni zostali o dacie i miejscu ślubu. Do gazet kolorowych rozesłane zostały "gotowe informacje" czekające na publikację... "Suknia i garnitur państwa młodych zostały uszyte na miarę u najlepszych projektantów. Obrączki...

 • Beyonce nie pojawiła się na ślubie ojca

  Gwiazda pop Beyonce była zbyt zajęta, by skorzystać z zaproszenia swojego ojca na jego... ślub.

 • Hotel 52

  Kajtek nauczył personel kilku kroków tanecznych. Sara, Marta, Lucy i Jola w każdej wolnej chwili ćwiczą poznany układ choreograficzny. Także Beata i Robert...

 • Rubik: Ostatnie przygotowania

  21 czerwca odbędzie się ślub Piotra Rubika z Agatą Paskudzką. Kompozytor w ostatni czwartek (5 czwartek) przyjął sakrament bierzmowania, który jest wymagany do zawarcia związku małżeńskiego przed ołtarzem.

Wideo na temat: ślub taneczny
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?