• Informacje na temat:

  ślub u papieza

Artykuły na temat: ślub u papieza
 • Tygodnik ujawnia, o co Agata Duda poprosiła papieża Franciszka. Poruszające!

  ...poznała Andrzeja Dudę, oboje uczyli się w liceum. Nastolatek już wtedy był bardzo religijny, co ją urzekło. Oboje kultywują tradycyjne wartości i w tym duchu wychowali swoją jedynaczkę. - Ich ślub był...

 • Ślub gejów i papież Mahomet

  Ślub gejów i papież o imieniu Mahomet - takie m.in. wątki pojawiły się w filmach animowanych, zaprezentowanych w czasie trwającego w Salerno na południu Włoch dwunastego festiwalu animacji.

 • Piotr Adamczyk unieważni ślub kościelny z Kate Rozz? Podobno bardzo tego pragnie!

  Piotr Adamczyk (43 l.) cztery lata temu ślubował miłość przed Bogiem. Dziś pochopnej decyzji żałuje. Zmiana przepisów kościelnych to dla niego szansa.

 • Adamczyk weźmie ślub w Watykanie?

  Rok temu w katastrofie smoleńskiej zginął ojczym jego ukochanej, Anny Czartoryskiej. Żałoba właśnie się skończyła. Czas na ślub?

 • Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju bez szans na ślub?!

  Robert Górski (43 l.) nie ma już złudzeń, że uda mu się poślubić swoją partnerkę Katarzynę!

 • Tom Cruise: Coraz bliżej ślubu

  Już za niecałe dwa tygodnie Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible 3" )przyrzeknie Katie Holmes (27 l., "Batman-Początek" ) że jej "nie opuści aż do śmierci", a cały świat nadal nie wie gdzie w której części Włoch jedna z najsłynniejszych par show-biznesu weźmie ślub. Ostatnie rewelacje włoskiej prasy sugerują, że uroczystość odbędzie się w średniowiecznym zamku nieopodal Rzymu.

 • Ślub Rubika (41 l.) i Paskudzkiej (22 l.) miał odbyć się w kościele na wrocławskim Ostrowie Tumskim. Dosłownie na chwilę przed rozpoczęciem uroczystości goście zostali poinformowani, iż faktyczne miejsce zaślubin to kościół pw. św. Jadwigi, znajdujący się 6 km dalej. Oczywiście nie zgubiono po drodze paparazzich, ale nie o to chodziło. Taki efektowny chwyt miał pokazać, że Rubik jest gwiazdą...

 • W rocznicę śmierci Jana Pawła II

  Widowiskiem pasyjnym "Gorzkie żale" 2 kwietnia TVP1 uczci rocznicę śmierci Jana Pawła II. Jedynka będzie także transmitowała Mszę Św. z Watykanu, którą Papież Benedykt XVI odprawi w drugą rocznicę śmierci Jana Pawła II.

 • Korona królów

  Odc 237 Jadwiga wypytuje o swoją poprzedniczkę Krystynę. Rozmawia z Odą i Juttą. Legat dowiaduje się, że bulla jest sfałszowana, więc ślub Kazimierza i...

 • Radosław Pazura (37 l., "Karol - papież, który pozostał człowiekiem") i jego żona, aktorka Dorota Chotecka (40 l., "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ) po osiemnastu latach wspólnego życia doczekali się - spodziewają się w końcu swojego pierwszego potomka. Para od długiego czasu starała się o dziecko.

Wideo na temat: ślub u papieza
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Habemus papam - mamy papieża

  Jerzy Stuhr, Michel Piccoli i Nanni Moretti w przewrotnej historii, która rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami Watykanu. "Habemus Papam - mamy papieża", które we Włoszech przyniosło prawie 8 milionów dolarów wpływów, to fascynująca historia człowieka, który został papieżem wbrew swojej woli. Nowy namiestnik stolicy apostolskiej (Michele Piccoli), zaraz po zaskakującym dla niego wyniku konklawe, ma przywitać tysiące wiernych zebranych na placu świętego Piotra. Jednak ten głęboko wierzący...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

Dyskusje na temat: ślub u papieza
 • Re: To będzie ślub roku!

  A to skandal by "arystokratka" wychodzila za kryminaliste no ale kasa nie smierdzi tym bardziej, ze wczesniej zlamala etykiete i wyspala sie z aktorzyna co to nasladowal papieza.