• Informacje na temat:

  ślub ubieranie

Artykuły na temat: ślub ubieranie
 • Sara Boruc przyznaje: Ubieram się za pieniądze męża!

  Dla szafiarki ślub z Arturem Borucem był chyba najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła jej się w życiu. Dzięki temu zyskała rozgłos i już załapała się do telewizji, gdzie prowadzi program o... robieniu zakupów. Celebrytka wywołała niedawno burzę twierdząc, że "900 złotych to mało pieniążków na zakupy" i naprawdę podziwia kobiety, które potrafią się za tyle ubrać! Ostatnio Sara z mężem pojawili się...

 • Będzie sequel "Diabeł ubiera się u Prady"

  Lauren Weisberger, autorka książki "Diabeł ubiera się u Prady" potwierdziła, że w przyszłym roku na rynek trafi druga część bestsellera. "Revenge Wears Prada" ("Zemsta ubiera się u Prady") pojawi się dokładnie 10 lat po wydaniu części pierwszej.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: Ślub jednak nie tak prędko?

  Małgorzata Rozenek (38 l. ?) nadal podsyca plotki o ślubie. A sukni jak nie miała, tak nie ma!

 • "Diabeł ubiera się u Prady" - znowu

  Po deklaracji Meryl Streep, która gotowa jest zagrać w drugiej części filmu "Diabeł ubiera się u Prady", podobną deklarację złożyła Emily Blunt. Aktorka chętnie wcieli się w postać filmowej Emily w drugiej części bestsellera "Zemsta ubiera się u Prady".

 • „Ojciec Mateusz”: Ja nie mam co na siebie włożyć!

  ...- To z zazdrości, Basiu - bagatelizuje problem mąż (Michał Piela). Zrezygnowana Noculowa idzie w końcu do pracy w starej garsonce kupionej w Rzeszowie na ślub znajomych. Jej ubiór nie budzi entuzjazmu u wspólniczki Marca. - Projekt, owszem, ciekawy, ale pani przydałoby się więcej autokreacji. Rozmawiałyśmy parę dni temu o stroju... - cedzi przesadnie wystylizowana Chazara. - Ja mogę...

 • Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, jest w swym kraju coraz częściej postrzegana przez rodziców jako osoba, która ma negatywny wpływ na nastolatków. Nie chodzi tu, jak w przypadku Eminema, o kontrowersyjne teksty, ale o zbyt seksowne ubieranie się, które często naśladują nawet 10-letnie dziewczynki.

 • Przemiana Halinki Kiepskiej

  ...41-letniej Marzenie Kipiel chyba bardzo służy zmiana stanu cywilnego - niedawno wzięła ślub ze swoim partnerem Przemysławem. Coraz mniej przypomina zaniedbaną Halinkę Kiepską, schudła i zaczęła się ubierać jak człowiek.

 • Ósma rocznica ślubu w "Klanie"

  Są małżeństwem od ośmiu lat. Przynajmniej w serial u "Klan", bo sami przyznają, że w prawdziwym życiu Anny Surmacz i Tadeusza Koziełły ten związek nie miałby szans.

 • Maryla Rodowicz: Fani chwalą jej odważną kreację!

  Maryla Rodowicz (70 l.) na ślubie syna Zygmunta Solorza pojawiła się w półprzezroczystej sukience. Wielbiciele piosenkarki nie mogą się jej nachwalić!

 • Ślubu nie będzie

  Jest zupełnie inna, niż jej serialowa bohaterka. Wspólne mają tylko imię. - Nie wzruszam się często, jak Julia i rzadko płaczę. Nie tak łatwo oswajam ludzi, przez co trudniej mnie oszukać - przyznaje aktorka.

Zdjęcia na temat: ślub ubieranie
Wideo na temat: ślub ubieranie
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?