• Informacje na temat:

  ślub w anglii

Artykuły na temat: ślub w anglii
 • Ilona Felicjańska jednak bierze ślub! Wybryki ukochanego jej nie zraziły!

  Ilonę Felicjańską (45 l.) pochwaliła się, że lato będzie miała wypełnione podróżami. Zamierza się wybrać nad polskie morze, jej narzeczony i synowie są bowiem fanami kitesurfingu. Modelka planuje ponadto wyjazd na jedną z greckich wysp oraz do Anglii, gdzie weźmie ślub z Paulem Montaną.

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • James Blunt wziął ślub w sekrecie!

  James Blunt (40 l.) poślubił swoją ukochaną, Sofię Wellesley. Para pobrała się na Majorce.

 • "Demon": Marcin Wrona kręci nowy film

  15 września padł pierwszy klaps na planie "Demona" - nowego filmu zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni, Marcina Wrony ("Chrzest").

 • Ilona Felicjańska zdradziła, dlaczego odwołała ślub! Prawda wyszła na jaw!

  Ilona Felicjańska (45 l.) ślub planowała już kilka razy, jednak wielokrotnie musiała go odwołać. Podczas rozmowy z naszym reporterem opowiedziała o powodach tej decyzji. Czyżby w związku zabrakło miłości?

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona" Marcina Wrony

  Padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni - Marcina Wrony, autora głośnego "Chrztu". Film "Demony" oparty jest na motywach sztuki teatralnej "Przylgnięcie" Piotra Rowickiego.

 • Agata Młynarska nie zaprosiła ojca i siostry na ślub!

  Dziennikarka trzeci ślub wzięła 22 marca w warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Na uroczystości, prócz samych zainteresowanych, obecni byli jedynie świadkowie, Henryka Krzywonos i Joanna Kurowska(...) najbliższych". Przypomnijmy, że Przemysław w listopadzie 2013 roku rozwiódł się z mieszkającą w Anglii żoną. Złośliwi twierdzą, że zrobił to z myślą o Agacie.

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • Elton John i David Furnish biorą ślub! "To cud"

  Wokalista skorzysta z prawa do zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci, wprowadzonego w tym roku w Anglii, i w 2014 roku włoży obrączkę na palec swego wieloletniego partnera, producenta(...) anonimowa surogatka. Wystawna ceremonia ślubna, na której mają być obecni celebryci z całego świata, politycy, a nawet książęta, ma się odbyć wiosną przyszłego roku, w maju. "Ślub to dla nas dar...

 • Leonard Pietraszak: Męska decyzja

  Pułkownik Dowgird z "Czarnych chmur", Karol Stelmach z "Czterdziestolatka", Gustaw Kramer z filmów "Vabank" i "Vabank II, czyli riposta" - za te role pokochali go telewidzowie i kinomani.

Wideo na temat: ślub w anglii
 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  Książę i księżna Cambridge świętują swoją trzecią rocznicę ślubu. Para królewska, która właśnie wróciła do Anglii po 19-dniowej podróży po Nowej Zelandii i Australii, chcą spędzić trochę czasu(...) w odnowionym Pałacu Kensington, a William zrezygnował z pracy w wojsku i rozpoczął kurs zarządzania na Uniwersytecie w Cambridge. William i Kate wzięli ślub w Opactwie Westminsterskim 29 kwietnia 2011

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

Dyskusje na temat: ślub w anglii
 • Re: "Barwy szczęścia": Marek Molak planuje drugi ślub?

  MNIE DENERWUJE TA SERIALOWA ZONA MARKA MOLAKA vel HUBERTA !jak mozna zatrudnic kogos kto mowi z zacisnietymi zebami cos tam mamrocze NO JAK MOŻNA ? i ta mina skwaszona ....dobrze ze odeszła ta córeczka J. Englerta to jest cos strasznego ! i jeszcze miała czelnosc wybrac sie do szkoły w Anglii z czym niby ?

 • Spóźnią się na własny ślub! To już dziś.

  Śluby w serialach to już tradycja :) W końcu "Londyńczycy" pokazują nasze życie w Anglii. Ślubu również nie mogło zabraknąć. Emocje były :)

 • Re: Ślub i... rozstanie

  Prawda jest całkiem inna, Edwards przyjechał z Anglii dlatego Lena poszła sie gonić !

 • Re: Spóźnią się na własny ślub! To już dziś.

  Londyńczycy - serial pokazujący prawdziwe życie polaków mieszkających w Anglii ..jak dla mnie rewelacja bo możemy się dowiedzieć jak naprawdę jest w wielkim świecie ,że nie wszystko jest takie wspaniałe na jakie się wydaje

 • Re: Anna Czartoryska i Michał Niemczycki....

  Pewnie wkrotce również powszechnie zapowiadany i obfotografowany. Może cos o majątku obojga. Intercyza bedzie? Bo ładnych buź w interncecie pełno. Szczerze mówiąc mam to gdzies. Niech se robią co chcą. A kiedy rozwód? gdybyś dziadu miał to gdzieś to byś tu nie pisał! A jak w Anglii ślub księcia z jakimś babskiem wątpliwej urody pokazywali to ślęczałeś przed TV, co?