• Informacje na temat:

  ślub w barze

Artykuły na temat: ślub w barze
 • "O mnie się nie martw": Ślub z przeszkodami

  ...). Szczęśliwie paszport będzie ważny, więc ślub jednak dojdzie do skutku. Ale jakież będzie zdziwienie pana młodego, gdy dowie się, że jego wesele odbędzie się w... barze u Adama Madejskiego (Lesław Żurek(...)W dniu ślubu Beata  będzie gotowa odwołać uroczystość. Powód? Za ciasna sukienka. I na nic zdadzą się argumenty Wiktora (Andrzej Zieliński), który przytomnie zauważy, że to przecież niemożliwe, aby...

 • Nie zaprosili "królowej" na ślub

  Helen Mirren, zdobywczyni Oscara za rolę Elżbiety II w filmie "Królowa" przyznała, że nie będzie oglądać królewskiego ślubu. Aktorka nie otrzymała zaproszenia na ślub księcia Williama i Kate Middleton, który odbędzie się 29 kwietnia.

 • "Na Wspólnej": Basia i Smolny spóźnią się na własny ślub!

  Na ślubie Basi (Grażyna Wolszczak) i Krzysztofa (Łukasz Konopka) musiało dojść do skandalu. Powód? Wrodzona skłonność pana młodego do afer. Dowód? Wyrzuci kierowcę ze ślubnej limuzyny! Co jeszcze wywinie Smolny?

 • Nicolas Cage: Trzeci ślub

  Nicolas Cage ("Zostawić Las Vegas", "Adaptacja" , "Naciągacze" ) po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem wybranką 40-letniego aktora jest 20-letnia Alice Kim. Ceremonia zaślubin odbyła się w piątek, 30 lipca, podczas skromnej, prywatnej ceremonii na ranczo w Kalifornii.

 • Ilona Felicjańska nerwowo o swoim przyszłym mężu: „Wiem, że jest łobuzem”!

  Ilona Felicjańska (44 l.) tak bardzo nie mogła doczekać się ślubu ze swoim ukochanym, a teraz przekłada ślub. Podczas ostatniego wywiadu wyjaśniła, co jest powodem tej decyzji. W dodatku zdobyła się na szczere wyznanie o swoim narzeczonym.

 • Marek Kondrat i Tosia Turnau szykują się do podróży poślubnej?

  Marek Kondrat (64 l.) i Antonina Turnau (27 l.) są już małżeństwem! – głoszą krzykliwe nagłówki. Mieli oni wziąć ślub w minioną sobotę, 19 września. Podobno teraz szykują się do podróży poślubnej.

 • "O mnie się nie martw": Nie zapomną tego ślubu do końca życia!

  Zanim Beata (Marta Ścisłowicz) i Wiktor (Andrzej Zieliński) przysięgną sobie dozgonną miłość, przeżyją prawdziwy koszmar! Ich małżeństwo już starcie zostanie wystawione na ciężką próbę. Niewiele zabraknie, by odwołali swój ślub.

 • Kości

  Młody piosenkarz u progu kariery zaginął po występie w barze, gdzie amatorzy prezentują swoje talenty w nadziei na zainteresowanie łowcy talentów. On miał...

 • Londyńczycy

  Bliscy Andrzeja i Asi przyjeżdżają na ich ślub do Londynu. W przeddzień uroczystości narzeczeni biorą udział w wieczorach: kawalerskim i panieńskim. Asia,...

 • Stąd do ojcostwa

  Abby i Luka ustalają, jak ma wyglądać ich ślub i wesele. Na ostry dyżur trafiają ofiary zamieci śnieżnej. Pratt, Abby, Hope i Ray walczą o życie matki,...

Wideo na temat: ślub w barze
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?