• Informacje na temat:

  ślub w kapeluszu

Artykuły na temat: ślub w kapeluszu
 • Hanka Bielicka: Jaka była naprawdę?

  .... Poślubiła amanta jak z Hollywood. Ale klęsk i porażek też nie brakowało. Przedwcześnie straciła ukochanego ojca. Rodzinny dom zniszczyła bomba. Matka i siostra po 8 latach zsyłki wróciły do kraju spod(...) wyście, zgłupiały?! Bez ślubu ani rusz!«. One myślały, że my już jesteśmy kochankami. A my tylko po sercu". Ślub wzięli 1 lipca 1940 r. w kościele św. Ignacego. Potem było weselne śniadanie u Hanki...

 • George Clooney i Amal Alamuddin wzięli ślub

  Gwiazdor Hollywood George Clooney i brytyjska prawniczka libańskiego pochodzenia Amal Alamuddin wzięli w poniedziałek oficjalny ślub cywilny w urzędzie miejskim w Wenecji. Związek, zawarty w sobotę podczas prywatnej ceremonii, nie był ważny w świetle włoskiego prawa.

 • Czarny ślub Anji Orthodox

  Wokalistka Closterkellera ubrana w długą, czarną sukienkę, w sobotę poślubiła Mariusza Kumalę. Ślub odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze.

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • Cressida Bonas, była dziewczyna księcia Harry'ego, zabrała głos na temat jego ślubu z Meghan

  Cressida Bonas (28 l.), była dziewczyna księcia Harry'ego (33 l.), gościła na jego ślubie z Meghan (36 l.). Okazuje się, że jest jedna rzecz, której nie wspomina najlepiej. Chodzi o fakt, że musiała założyć kapelusz...

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • Mikołaj Roznerski zdradza, co wydarzy się w "M jak miłość"!

  W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin, którego gra, popadnie w konflikt z ojcem i chyba w końcu zrozumie, że Kasia to kobieta jego życia. Czy to oznacza rychły ślub? - Relacja naszych bohaterów podąża w kierunku stabilizacji, ale mam nadzieję, że ta tendencja szybko się zmieni - mówi z uśmiechem aktor.

 • Mamy kolejny ślub w popularnym amerykańskim boysbandzie Backstreet Boys. Niedawno swój stan cywilny zmienił Kevin Richardson, a w sobotę, 2 września, na ślubnym kobiercu stanął jego kuzyn Brian Litrell. Jego wybranką jest starsza o pięć lat Leighanne Wallace.

 • Książę Filip zaskoczył poddanych! Tego nikt się nie spodziewał!

  ...publicznego i brać udział tylko w wyjątkowych uroczystościach. Do takiej uroczystości niewątpliwie należał ślub jego wnuka, księcia Harry’ego (33 l.) z Meghan Markle (36 l.). Obecność męża królowej Elżbiety II (92 l.) podczas majowego ślubu nikogo nie zaskoczyła. Media odnotowały jednak, że książę był w zaskakująco dobrej formie. To było tylko preludium, bo od niedawna ponownie bardzo aktywnie...

 • Anja Orthodox: Ślub w czerni

  Wokalistka zespołu Closterkeller Anja Orthodox nawet na czas ślubu nie zrobiła wyjątku dla ulubionej czerni.

Dyskusje na temat: ślub w kapeluszu