• Informacje na temat:

  ślub w majce

Artykuły na temat: ślub w majce
 • Mocny finał "Pierwszej miłości": Ślub, zdrada i ucieczka z miejsca wypadku!

  ...w samochodzie zbitą lampę. Przerażona Marysia twierdzi, że nic o tym nie wie. To dopiero początek kłamstw! Ślub Witka i Kaliny zbliża się wielkimi krokami. Zdesperowany Piotrek  będzie usiłował(...) cenę będzie chciał dotrzeć do Kaliny i nie dopuścić do ślubu. Leon po raz pierwszy wyciągnie do niego pomocną dłoń, jednak szybko okaże się, że to pułapka. Krystian będzie potrzebował pomocy. Czy...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Maja Bohosiewicz w końcu weźmie ślub? Mierzy suknie ślubne!

  ...", zapragnęła, by w końcu móc się do niego zwracać tradycyjnie "mężu". Celebrytka właśnie pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zrobiła w salonie sukien ślubnych. Nie trzeba dodawać, że zdjęcie przedstawia samą Majkę, która ma na sobie suknie ślubną! Niestety do tej pory Bohosiewicz nie zdradziła daty ślubu. Jej fanom pozostaje więc tylko czekać na radosne nowiny.  *** Zobacz więcej...

 • "Majka": Jaki będzie finał?

  Oświadczyny w Toskanii, ślub w Krakowie - tak pożegnają się z widzami bohaterowie "Majki".

 • Co to był za ślub

  Choć wiele razy wydawało się, że Zycie (Magdalena Stam) i Michałowi (Daniel Zawadzki) nie jest pisane wspólne życie, zakochani wreszcie staną na ślubnym kobiercu!

 • "Majka": Co to był za ślub!

  "Gorzko! Gorzko!" - krzyczeli goście weselni przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. W powietrzu wirowały płatki róż, na Rynku brzęczały monety rzucane na szczęście, a welon panny młodej unosił się jak biały gołąb na tle błękitnego nieba.

 • "Pierwsza miłość": Awantura na ślubie!

  Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Adam (Marcin Krajewski) wylądują w łóżku. Czy Justyna odkryje zdradę ukochanego? I czy ich ślub dojdzie do skutku?

 • "Majka": Koniec wakacji!

  Wakacje! Któż ich nie lubi? Niestety, każde, nawet te najpiękniejsze, kiedyś się kończą. Wiedzą coś o tym aktorzy serial u "Majka", którzy, po trzytygodniowej przerwie, 20 lipca wrócili na plan.

 • Jaki będzie finał?

  Oświadczyny w Toskanii, ślub w Krakowie - tak pożegnają się z widzami bohaterowie "Majki".

 • "Majka": Miłosny trójkąt

  W powakacyjnych odcinkach Majka (Joanna Osyda) rozstanie się z Michałem (Tomek Ciachorowski) i postanowi związać się z Konradem (Bartek Waga)! Ale to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka nas od września.

Wideo na temat: ślub w majce
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: ślub w majce
 • Re: Ślub Majki i Michała

  Ja cały czas ryczę jak myślę o Majce i Michałe :(

 • Re: Ślub Majki

  Czy ktoś zna może wykonawcę i tytuł piosenki towarzyszącej Majce i Michałowi podczas upojnej nocy w domku w lesie? Proszę dajcie znać:)))

 • Re: Przygotowania do wesela i szantaże...

  jej to jest wszystko wiadome monika pod koniec odcinków weźmie ślub z arturem zaadoptuje dzieci itd. tak jak w brzyduli i majce 100% normy ;D

 • Re: Madzia wyjechała z Polski, ale nie na zawsze!

  "mam dosyć tego tasiemca" - czy jakoś tak . ; )) Więc teraz mamy pewność , że Paweł "oleje" Magdę i zostanie przy Majce ; ) < 33 . Całe szczęście , bo już myślałam , że się im nigdy nie uda ... ; ]] Zaręczyny , ślub i co najmniej trójka dzieci ; pp . < 33 ! Paweł i Majka < 33333333.

 • Re: W dniu swojego ślubu przeżyją koszmar

  Marysia (Aneta Zając) i Hubert (Michał Czernecki) będą chcieli sformalizować swój związek i wezmą ślub. Uroczystość odbędzie się w USC, ponieważ Majka była już mężatką. Cała ceremonia będzie przebiegać w podniosłym nastroju. Nie zabraknie rodziny, przyjaciół i przede wszystkim miłości młodej pary. Jednak niespodziewanie uroczystość zostanie przerwana. W pewnym momencie w sali zaślubin zapanuje

 • Re: Majka

  146 Konrad zapewnia Majkę, że nadal mogą wziąć ślub. Majka tłumaczy mu, że to nie ma sensu, bo go nie kocha. Tymczasem Michał jest przekonany, że jego relacje z Majką idą ku dobremu. Jest trochę(...) darowizny. Matka Michała jest przerażona myślą, że Aleksandra położy ręce na majątku Kazimierza. W tym samym czasie Lilka przekazuje Majce wiadomość od Michała. Początkowo Majka nie rozumie dziwnej