• Informacje na temat:

  ślub w stylu lat 20

Artykuły na temat: ślub w stylu lat 20
 • Książę Filip zaskoczył poddanych! Tego nikt się nie spodziewał!

  ...10 czerwca 2018 roku książę Filip skończył 97 lat. To słuszny wiek, ale i coraz to większe problemy ze zdrowiem. Nic dziwnego, że kiedy nie pojawił się na kilku oficjalnych uroczystościach, poddani zaczęli martwić się o jego samopoczucie…

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Kultowe seriale : Ewa Wiśniewska nie potrafiła wybaczyć zdrady...

  Mija właśnie 18 lat od chwili, gdy Ewa Wiśniewska, czyli niezapomniana Ewa Lipska z niezwykle kiedyś popularnego serialu „Doktor Ewa”, zdecydowała się zakończyć swój trwający dwie dekady związek z Krzysztofem Kowalewskim, czyli ordynatorem Łubiczem z „Daleko od noszy”. Nie chciała dać ukochanemu jeszcze jednej szansy, o którą prosił...

 • Kurt i Courtney: Historia pewnej burzliwej miłości

  20 lat temu Courtney Love i Kurt Cobain wzięli ślub, który był ukoronowaniem jednego z najbardziej dramatycznych i burzliwych związków w historii show-biznesu.

 • Danuta Szaflarska nie zdążyła. Bardzo tego pragnęła!

  ...- Właściwie jestem szczęśliwa. Jeśli się pracuje, jest się szczęśliwym - mówiła w jednym z ostatnich wywiadów Danuta Szaflarska (+102 l.). Aktorka miała w planach zagrać w sztuce "Sklep przy głównej ulicy". Niestety, nie zdążyła. Zmarła 19 lutego w wieku 102 lat.

 • Na co iść do kina?

  Dzisiaj do kin trafia najlepszy europejski dokument 2008 roku - realizowany przez 20 lat "Rene"! Czeka nas też dosłownie "strasznie" ciekawa premiera - oparty na faktach horror "Wezwani". Ci, którzy do kina idą w celach rozrywkowych, mają do wyboru: ciętą angielską komedię "Wojna domowa", sensacyjny "Largo Winch" lub pełną akcji "13 dzielnicę - ultimatum".

 • Dorota Landowska ma do męża anielską cierpliwość

  Wspólnie z ukochanym Mariuszem Bonaszewskim tworzą nietypowy duet. Mimo iż znają się od 20 lat, na ślub zdecydowali się dopiero trzy lata temu. W ich małżeństwie próżno szukać nudy. Duża w tym(...) Stylu". Co więcej, potrafi też gubić rzeczy, a potem zapominać, gdzie je położył. - Kiedyś wyjął ze skrzynki list, wszedł z nim na piętro, stanął przed drzwiami mieszkania i... listu już nie było...

 • Córeczka tatusia, blond wamp i ogrodniczka

  Zaczęła od "Dzieci w Ameryce", potem "Tańczyła w ciemnościach", robiła "Kolejny krok (bliżej ciebie)", a niedawno odkryła, jak wygląda "Prawdziwe życie". Nazywana we Francji "Brigitte Bardot rocka", angielska wokalistka Kim Wilde skończyła właśnie 50 lat.

 • Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola: Co naprawdę dzieje się w ich rodzinie?

  ...pieniądze. Ale na porządne przemeblowanie zdecydowała się ostatnio również w swoim życiu prywatnym… Zawsze była niespokojnym duchem. Miała zaledwie 20 lat, gdy zakochała się w pewnym piosenkarzu. Pobrali się(...) lata, gdy zaczęli razem wychowywać Antosia.  Po 11 latach zdecydowali się na ślub, ale chyba nie była to dobra decyzja. Po roku Adam Sztaba był już w innym związku… "Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani...

 • Axl Rose: Ostatni Mohikanin

  W czasach ubranych w krawaty grzecznych chłopców z gitarami rudowłosy Axl Rose pozostaje jednym z najsłynniejszych enfant terrible w historii rock'n'rolla.