• Informacje na temat:

  ślub w szwecji

Artykuły na temat: ślub w szwecji
 • "Na Wspólnej": Odwoła ślub z Romanem?

  Honorata załamana postępowaniem syna - odwoła ślub z Romanem? Mikołaj przyznaje matce, że wybiera się do pracy w Szwecji - bez rodziny. Honorata zarzuca synowi, że zaniedbuje Nicole - stąd jej zdrada! Mikołaj odchodzi wzburzony - Leśniewska jest zdruzgotana... Roman bardzo się martwi - ukochana kompletnie przestała się cieszyć ich nadchodzącym ślubem! Makabryczny wypadek kolegi Igora! Igor...

 • "Jak zatrzymać ślub" : Nieznajomi z pociągu

  Historia kina nieraz udowadniała, że pociąg na ekranie jest bardzo sexy. Drazen Kuljanin w "Jak zatrzymać ślub" robi to po raz kolejny. Małym nakładem sił i środków, ale ze sporym talentem.

 • "Rolnik szuka żony 4": Piotr zdradził, kiedy weźmie ślub z Kasią. Ale to nie wszystko!

  Piotr Kościesza (38 l.), rolnik z Zalesia na Mazowszu, długo szukał swojego miejsca w życiu. Pracował w Niemczech, w Szwecji, by wreszcie osiąść w rodzinnym gospodarstwie. Dziś z Katarzyną (33 l.), którą poznał w programie „Rolnik szuka żony 4”, planuje ślub i czeka na narodziny dziecka. Piotr dzieli się z „Rewią” swoim szczęściem i opowiada, jak Kasia odmieniła jego życie.

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Miał być ślub w Rzymie, jest rozłąka!

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) miała wyjść za mąż jeszcze w tym roku, jednak los zdecydował inaczej. Zamiast ślubu parę czeka długie rozstanie.

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Ślub Magdy Cieleckiej? Najpierw rozwód!

  ..., dziadek i ojciec wyemigrowali z Polski podczas czystek w 1968 r. David urodził się w Szwecji, a kiedy skończył 18 lat, wyjechał do Izraela. Gdy odwiedził kraj przodków, zakochał się w swojej przyszłej(...) rzeczywiste oświadczyny Davida musi poczekać, aż w końcu jej wybranek rozwiedzie się z żoną. - Ewentualny ślub Magda na wszelki wypadek powinna wziąć w Polsce, bo, jak dowodzi przykład jego pierwszego...

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Ksieżniczka Szwecji spodziewa się pierwszego dziecka

  Zaledwie w czerwcu odbył się ślub księżniczki Madeleine z nowojorskim biznesmenem, Christopherem O'Neillym, a para już spodziewa się pierwszego dziecka. "Pałac ogłosił, że królewski potomek przyjdzie na świat w marcu przyszłego roku" - donosi magazyn "People". Księżniczka Madeleine jest najmłodszym dzieckiem króla Szwecji Karola XVI Gustawa i królowej Sylwii. Szanse na to, że Madeleine zasiądzie...

 • Sekrety ślubu roku

  Joanna Liszowska i jej wybranek, szwedzki milioner Ola Serneke, mieli ślub jak z bajki! Teraz zamierzają cieszyć się życiem nowożeńców i... powiększyć rodzinę.

Zdjęcia na temat: ślub w szwecji
Wideo na temat: ślub w szwecji
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: ślub w szwecji
 • Re: "Na dobre i na złe": Zuza bierze ślub!

  Wiele Polek i Polaków wyjezdzających do Austrii , Szwecji i innych krajów bierze ślub fikcyjnie za kasę , to normalny proceder, nielegalny, ale funkcjonuje w Polsce równiez , więc nie rozumiem co Was tak dziwi , gdzie Wy zyjecie , chyba tylko przy komputerze!