• Informacje na temat:

  ślub w wilanowie

Artykuły na temat: ślub w wilanowie
 • Narzeczona Mateusza Damięckiego nawróciła się. Uda się unieważnić ślub kościelny?

  Paulina Andrzejewska (36 l.) i Mateusz Damięcki (36 l.) od półtora roku są zaręczeni. Planują ślub, chcą mieć dziecko. Wierzą, że z pomocą Opatrzności Bożej zrealizują swoje marzenia.

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Katarzyna Skrzynecka jest gotowa na drugi ślub kościelny! Już planuje uroczystość!

  Aktorka przeżyła już jedno małżeństwo z komisarzem Komendy Głównej Policji w Warszawie. Ślub odbył się 26 kwietnia 2003 roku w kościele św. Anny w Wilanowie, ale niestety miłość ta wygasła. W 2007(...) mogła wziąć z Marcinem ślubu kościelnego. Walczyła o unieważnienie poprzedniego małżeństwa i w końcu w 2015 roku jej się to udało! Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by powiedziała Łopuckiemu...

 • Ślub Mateusza Damięckiego

  Mateusz Damięcki zmienił stan cywilny. Popularny aktor ożenił się Patrycją Krogulską - z zawodu tłumaczką. Ślub odbył się 24 września 2010 roku w kościele św. Anny w Wilanowie.

 • A jednak! Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) nie zamierzają dłużej zwlekać. Ich ślub odbędzie się w przyszłym roku!

 • Poznali się na planie serial u "Kasia i Tomek", gdzie grali parę. Romans z planu zdjęciowego miał swą kontynuację w życiu. Joanna Brodzik (33 l., "Nigdy w życiu!" ) i Paweł Wilczak (40 l., "Wesele" ) po wielu perypetiach, rozstaniu i powrocie znowu są razem i to na poważnie - planują bowiem ślub.

 • Ślub w 1000. odcinku "Barw szczęścia"!

  ...  Nie tak dawno temu serial "Barwy szczęścia" obchodził mały jubileusz - cała ekipa spotkała się w Wilanowie z okazji kręcenia tysięcznego odcinka! Po zdjęciach była okazja do pogratulowania(...) skończyłam pracę nad tysiąc czterdziestym dziewiątym odcinkiem! - dodaje Ilona Łepkowska. - Ciekawe, czy para, która stanie na ślubnym kobiercu w tysięcznym odcinku, w tym tysiąc czterdziestym...

 • Cichopek wychodzi za mąż!

  Kasia Cichopek (26 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) postanowili pobrać się jeszcze w tym roku. Ślub odbędzie się jesienią lub w Boże Narodzenie.

 • Egzotyczny ślub Doroty Deląg

  Dorota Deląg (39 l.), siostra Pawła, przygotowuje się do ślubu ze swoim partnerem Tomaszem.

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

Wideo na temat: ślub w wilanowie
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: ślub w wilanowie
 • Re: "M jak miłość": Maria odkrywa zdradę!

  zakradnie się do sypialni Janki spenetruje ją analnie. Janka dostanie następnego dnia zatwardzenia. Następnie Łagoda przemieni się w Pokemona i uwiedzie małą świntuchę Basię. Ślub odbędzie się w Wilanowie, a chór będzie składał się z uczestników programu "Od przedszkola do opola" ze wsparciem Poznańskich Słowików. W 2578 odcinku Basia powije kucyka, któremu sesję foto zrobi Zduński, a jego zdjęcia