• Informacje na temat:

  ślub wesele m jak milosc

Artykuły na temat: ślub wesele m jak milosc
 • "M jak miłość": Wesele czy łzy?

  W 1450. odcinku "M jak miłość" Ula będzie się szykować do ślubu z Bartkiem, gdy nagle pan młody wybuchnie zazdrością! Od słowa do słowa – narzeczeni ostro się pokłócą. Czy wesele zostanie w końcu odwołane?

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "M jak miłość": Huczne wesele

  Po wakacjach u Mostowiaków zajdzie wiele zmian. Jednak najważniejszą z nich będzie ślub. I to powtórny. Czas leczy rany? "Tak" ponownie powiedzą sobie Marysia i Artur (Małgorzata Pieńkowska, Robert(...). Co prawda na chwilę stracił nadzieję, gdy Marysia związała się z Robertem Bilskim (Zbigniew Stryj), jednak w końcu jego cierpliwość zostanie nagrodzona. Na drugi ślub, który zobaczymy w 1400

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

 • "M jak miłość": Przyśpieszony ślub

  Tomek wyzna Joannie, że nie chce dłużej czekać, by za niego wyszła i zaproponuje, żeby wzięli ślub wcześniej, niż planowali.

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • "Pierwsza miłość": Dramat zamiast wesela!

  A miało być tak pięknie! Niestety, zanim rozpocznie się z dawna oczekiwany ślub, okaże się, że uprowadzono Melkę.

 • Superbohaterowie, dzieci i emeryci

  Druga część przebojowego "Hotelu Marigold", gruzińska komedia "Randki w ciemno", a także przeznaczone dla najmłodszych widzów: familijny "Alfie, mały wilkołak" oraz animacja "Sekrety morza" debiutują na ekranach polskich kin w piątek, 8 maja. Od czwartku jest już na nich jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku - superprodukcja "Avengers: Czas Ultrona".

 • "M jak miłość": Wesela nie będzie?

  Zapraszamy na 1182. odcinek „M jak miłość” - i nowe fotostory! Tort weselny upieczony, do Grabiny jadą goście… Ale czy ślub Anny i Wernera dojdzie do skutku?

 • Ślub - tak, wesele - już nie

  Dominika Ostałowska zdradza kulisy ślubu Marty i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: ślub wesele m jak milosc
Wideo na temat: ślub wesele m jak milosc
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.