• Informacje na temat:

  ślub z zwłokami

Artykuły na temat: ślub z zwłokami
 • Piotr Kupicha: Dlaczego wciąż odkłada ślub?

  Lider zespołu Feel trzy lata temu oświadczył się modelce Ewelinie (28 l.), z którą ma czteroletnią córkę Jagodę. Ale ślubu jak nie było, tak nie ma. Czyżby Piotr Kupicha (39 l.) jednak się rozmyślił? - U nas wszystko w porządku. Plany matrymonialne są aktualne - zapewniła "Twoje Imperium" jego wybranka. Nie wyjaśniła jednak, skąd ta zwłoka. Nie jest wykluczone, że muzyk nie spieszy się do ślubu...

 • Basista Hate nie żyje!

  W nocy z piątku na sobotę (5-6 kwietnia) zmarł Sławomir "Mortifer" Kusterka (po ślubie posługiwał się nazwiskiem Archangielskij), basista warszawskiej grupy Hate.

 • Marcin Wrona popełnił samobójstwo?! Są wyniki sekcji zwłok!

  ...na swoje życie. Jego film "Demon" został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków. Poza tym kilka miesięcy wcześniej Wrona wziął ślub ze swoją ukochaną. Domysłom nie było końca. Niektórzy nie wierzyli...

 • Britney Spears: Pozew za pozew

  Informowaliśmy już o tym, że rozpadło się małżeństwo Britney Spears (24 l.) i Kevina Federline'a (28 l.). Na poniedziałkowy (6 listopada) pozew popularnej wokalistki początkujący raper dwa dni później, w środę, 8 listopada, odpowiedział własnym pozwem o rozwód. K-Fed domaga się prawa do opieki nad dwójką ich wspólnych dzieci - rocznym Seanem Prestonem i niespełna dwumiesięcznym Jamesem Jaydenem.

 • "M jak miłość": Magda i Olek - ślub i dziecko?!

  ...szczęśliwa i zachwycona tą propozycją! Tym sposobem para weźmie pod swój dach słodkiego futrzaka, którego po krótkim zastanowieniu ochrzczą Fryga. A kiedy ślub i... dziecko?

 • Znamy przyczynę śmierci Cory'ego Monteitha

  Wyniki autopsji wykazały, że Cory Monteith, 31-letni gwiazdor serialu "Glee", zmarł w wyniku zażycia zabójczej mieszanki heroiny i alkoholu.

 • Mary Austin i Freddie Mercury: Odwołali ślub w ostatniej chwili. Przyznał jej się!

  ...się tego, wyszeptałam tylko "tak" - mówiła. Jednak do ślubu pary nie doszło. Po 6 spędzonych razem latach Mary przeżyła jeden z najtrudniejszych okresów w ich wspólnym życiu. Freddie oznajmił jej, że...

 • Kolejny sensacyjny serial

  Po zakończeniu emisji serial u "Zagubieni", cieszącego się ogromnym zainteresowaniem widzów, TVP1 proponuje kolejny sensacyjny hit. Zawiła kryminalna intryga, trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcja i zaskakująca puenta sprawiły, że "Kamienie śmierci" stały się telewizyjnym przebojem ubiegłego lata we Francji. Od 2 lutego ten francuski serial będą mogli w czwartki oglądać widzowie Jedynki.

 • Jarosław Zieliński: Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione

  ...jeden telefon... Kiedy zamarzyłam o łódce na mój ślub od razu zaoferował się, że sam nas nią zawiezie na wesele... Piotr miał energię i nowoczesny sposób myślenia. To wielka strata dla polskiego...

 • Reakcje po śmierci "Króla Popu"

  Nagła śmierć Michaela Jacksona, który zmarł w czwartek (25 czerwca) w szpitalu w Los Angeles poruszyła środowisko muzyczne i filmowe na całym świecie - pisze agencja Reutera.

Wideo na temat: ślub z zwłokami
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?