• Informacje na temat:

  ślub ze sobą

Artykuły na temat: ślub ze sobą
 • Beata Pawlikowska: Wzięłam ślub sama ze sobą

  .... Ile w tym prawdy? Okazuje się, że niewiele. W najnowszym wywiadzie Beata Pawlikowska wyjawiła bowiem, że nie ma potrzeby formalizować związku, a ślub wzięła z... samą sobą! "Kilka lat temu kupiłam sobie pierścionek i wzięłam ślub sama ze sobą. To mój najważniejszy związek, nie czuję więc potrzeby, żeby formalizować związek z drugim człowiekiem" - cytuje jej słowa "Twoje Imperium...

 • "Jak zatrzymać ślub": Nakręcony w 5 godzin

  5 czerwca premierę kinową będzie miał film "Jak zatrzymać ślub" w reżyserii Drazena Kuljanina, jedno z największych odkryć 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

 • Monika Mazur wzięła ślub!

  Aktorska para jest ze sobą od siedmiu lat. Już około dwa lata temu wyjawili, że chcą się pobrać. Niedawno Monika Mazur powiedziała w wywiadzie, że nie może się doczekać tego dnia. Zdradziła również(...) profilu instagramowym programu TVP2 "Pytanie na śniadanie" pojawiło się zdjęcie nowożeńców. Z opisu dowiadujemy się, że ceremonia odbyła się we Wrocławiu. Z kolei projektant sukni ślubnej Moniki Mazur...

 • "Jak zatrzymać ślub" w 5 godzin i 17 minut?

  "Jak zatrzymać ślub" - jedno z największych odkryć 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, laureat Grand Prix w konkursie 1-2 - to film, który został nakręcony w 5 godzin i 17 minut.

 • Andrzej Deskur wziął ślub!

  Andrzej Deskur (45 l.) wreszcie spełnił swoje największe marzenie i wziął ślub. Nie przed ołtarzem, ale za to w pięknej scenerii.

 • Heard o małżeństwie z Deppem

  Amber Heard jest niewzruszona faktem wyjścia za mąż za Johnny'ego Deppa, twierdząc, że była to tylko formalność i nie wpłynęła znacząco na ich związek.

 • Gwyneth Paltrow potwierdziła ślub!

  Aktorka i scenarzysta są ze sobą od ponad dwóch lat. W styczniu tego roku ogłosili swoje zaręczyny i od tego czasu media nieustannie spekulowały na temat daty ich ślubu. Teraz są już małżeństwem! Para pobrała się w sobotę, 29 września, a ceremonia odbyła się w posiadłości rodziny Paltrow na obrzeżach Nowego Jorku. Na ślub zostali zaproszeni jedynie najbliżsi członkowie rodzin pary, a także...

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Marta Manowska zawiedziona! Miał być ślub...

  Zamiast ślubu – rozstanie. Prowadząca show "Sanatorium miłości", Marta Manowska (35 l.), nie kryje, że wyobrażała sobie inne zakończenie tej historii.

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

Zdjęcia na temat: ślub ze sobą
Wideo na temat: ślub ze sobą
 • Piotr Stramowski ma już dość mediów?

  w życiu prywatnym. Od momentu ogłoszenia związku media nie przestają spekulować na temat ich relacji. Pod koniec września ubiegłego roku podejrzewano aktorów o to, że wzięli cichy ślub. Jak do tych nowin odniósł się Piotr Stramowski? "Zainteresowanie mediów moim związkiem jest podkręcone. Zdaję sobie sprawę, co niesie za sobą sława" - przyznał. (Agencja TVN / x-news)

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Agnieszka Wielgosz: Rozwód to moja osobista porażka

  Agnieszka Wielgosz była związana z Tomaszem Malinowskim przez jedenaście lat. Para ma kilkuletnią córkę Milenę, wychowywała też syna aktorki z poprzedniego związku. Ślub wzięli jednak dopiero we wrześniu 2012 roku. Pół roku temu zdecydowali się jednak na rozstanie, od tego czasu nie mieszkają ze sobą. Agnieszka Wielgosz twierdzi, że rozwód jest jej osobistą porażką. Jest bowiem bardzo rodzinną

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

Dyskusje na temat: ślub ze sobą