• Informacje na temat:

  ślub ziobry kościelny

Artykuły na temat: ślub ziobry kościelny
 • Znany poseł został ojcem

  Jan Jerzy - takie imiona będzie nosił syn Patrycji Koteckiej i Zbigniewa Ziobry . Maluch na świat przyszedł w poniedziałek, czterdzieści minut przed północą. Waży ok. 3300 gramów.

 • Znany poseł potwierdza, że będzie ojcem!

  ..."Niedawno dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli dziecko i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi" - wyznaje wiceprezes PiS w rozmowie z "Faktem". Pytany o ślub z byłą wiceszefową Agencji Informacji TVP, dziennikarką oraz modelką, mówi wprost, że "od wielu miesięcy są już małżeństwem". "Zdecydowaliśmy się na ślub kościelny - była to cicha, rodzinna, czysto prywatna uroczystość". Więcej...

Wideo na temat: ślub ziobry kościelny
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?