• Informacje na temat:

  ślub żołnierza

Artykuły na temat: ślub żołnierza
 • "Czas honoru": Umorusany żołnierz

  Nadeszło powstanie. Ruda, z wytwornej elegantki, przeistoczyła się w umorusanego żołnierza z karabinem. Jak pani się czuła w takim kostiumie? - Jestem aktorką i zmiany wizerunku na potrzeby roli(...) związku. ...który jednak szczęśliwie przetrwa, bo para bierze ślub na zburzonych barykadach. To romantyczne przeżycie? - Bardzo, ale w tamtych czasach chyba dość powszechne. Ludzie szybko...

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • Ślub życiowym błędem?

  Ślub Małgosi i Piotra zbliża się wielkimi krokami. Po umówieniu księdza, załatwieniu sali i wybraniu zaproszeń przyszedł czas na rzecz najważniejszą - spotkanie rodziców przyszłych nowożeńców. Danusia proponuje, żeby zamiast patetycznej kolacji w drętwej restauracji państwo Czubakowie przyszli do nich na swobodny obiad. Szybko jednak zaczyna żałować tej decyzji... Punktualnie o 17-tej...

 • Miłość, młodość, patriotyzm i... zmutowane mrówki

  Francuska komedia kryminalna "Sprawa dla dwojga", ekranizacja duńskiego komiksu "Antboy" i romantyczna komedia z Danielem Radcliffem "Słowo na M" trafiają dziś na ekrany polskich kin. Najwięcej emocji wzbudza jednak premiera "Miasta 44" Jana Komasy.

 • Marek Bączek zdruzgotany rozwodem. Sylwia Gruchała zmieni zdanie?

  Sylwia Gruchała (33 l.), biorąc ślub z Markiem Bączkiem, była pewna (30 l.), że to miłość jej życia. Para bardzo się kochała, ale po dwóch latach florecistka złożyła pozew o rozwód. Małżonek zapowiada, że będzie o nią walczył i zapewnia, że nie ma romansu z modelką.

 • Leonard Pietraszak: Męska decyzja

  Pułkownik Dowgird z "Czarnych chmur", Karol Stelmach z "Czterdziestolatka", Gustaw Kramer z filmów "Vabank" i "Vabank II, czyli riposta" - za te role pokochali go telewidzowie i kinomani.

 • Mikołaj Roznerski zdradza, co wydarzy się w "M jak miłość"!

  W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin, którego gra, popadnie w konflikt z ojcem i chyba w końcu zrozumie, że Kasia to kobieta jego życia. Czy to oznacza rychły ślub? - Relacja naszych bohaterów podąża w kierunku stabilizacji, ale mam nadzieję, że ta tendencja szybko się zmieni - mówi z uśmiechem aktor.

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

 • "Czas honoru": Historyczna fikcja

  ...graniczyło niemalże z cudem. Jeśli już taki miał miejsce, kontrwywiad AK badał sprawę żołnierza oraz poddawał go "kwarantannie", czyli odcięciu od organizacji do czasu zakończenia śledztwa. Gdy jego(...) do porażki podziemia - rozbicia oddziału "Osa"-"Kosa30" - doszło, kiedy żołnierze zaniechali zasad konspiracji i udali się na ślub jednego z oficerów (ślub Leny i Janka). Jednak działalność...

 • "Czas honoru": Wciąż tropieni

  Nie będzie odznaczeń, podziękowań za bohaterską walkę, a nawet spokojnego życia. Nowi wrogowie zaczynają polowanie na żołnierzy podziemia.

Wideo na temat: ślub żołnierza
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

Dyskusje na temat: ślub żołnierza
 • Re: ​"Klan": Szok! Wiga i Paweł mają... córkę!

  nową, wszedł na stołek. A ślub wzięli w 1978 r. 11 sierpnia (chyba że wcześniej podano jakąś inną datę). Rodzice Krystyny zmarli chyba w latach 90-tych, jakoś niedługo przed rozpoczęciem Klanu? Wiem(...) represjonowanego żołnierza AK - chce się ożenić z córką komunistycznego aparatczyka?