• Informacje na temat:

  ślubne kreacje gwiazd

Artykuły na temat: ślubne kreacje gwiazd
 • Małgorzata Foremniak szczęśliwa. Wydaje córkę za mąż!

  Jedna z latorośli gwiazdy zamierza zawrzeć związek małżeński. Małgorzata Foremniak (50 l.) robi wszystko, by zorganizować ukochanemu dziecku wspaniałe wesele.

 • Edyta Wojtczak (82 l.) pożegnała się z widzami w 1996 roku. Podczas drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia ze ściśniętym gardłem podziękowała za życzliwość i serdeczność, a kolegom za współpracę i przyjaźń. Mimo że była wielką gwiazdą, nie dorobiła się kokosów. Jak dzisiaj wygląda jej codzienność?

 • Oceń kolekcję Natalii Jaroszewskiej

  Nie zabrakło także mocnego turkusowego akcentu i mnóstwa oryginalnej biżuterii, z której znana jest projektantka. Zaprezentowano także dwie olśniewające ślubne sukienki. Należą one do nowej linii projektantki, którą będzie chciała podbić rynek mody ślubnej i jest duża szansa, że jej się to uda. Autorka była bardzo zadowolona z pokazu. "Jestem osobą, która ciągle poszukuje, dlatego staram się...

 • Modelka niedawno wyszła za mąż za swojego ukochanego, biznesmena Adiego Ezrę. Była dziewczyna Leonardo DiCaprio w magazynach modowych nieraz prezentowała ślubne kreacje. Zanim doszło do ceremonii(...) wcześniej donosiły, że suknię pochodzi z domu mody Chloe. Gwiazda przy okazji zdradziła, że dzień jej ślubu był najpiękniejszym dniem w jej życiu, a mężczyzna, którego poślubiła, jest jej najlepszym...

 • Martyna Wojciechowska: Gotowa na ślub na końcu świata!

  ...zacznie się za półtora miesiąca, z pewnością nie będzie gorszy. A jej znajomi z TVN szykują już ślubne kreacje. Czy pojadą w góry, czy na Podlasie – wszystko jedno.  Najważniejsze, że będą Martynie(...) Polski po kilkutygodniowych zdjęciach do programu "Wtajemniczenie" dla telewizji TTV. W zaprzyjaźnionej z tą stacją telewizją TVN mówią, że para nie będzie zwlekać z przygotowaniami do ślubnej...

 • ...związku z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Ten, podobnie jak ona, już dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu (pierwszą żoną była projektantka mody Sylwia Majdan, drugą Doda). Gwiazda TVN raz nosi(...) ostatni guzik i dlatego para już się stara o dziecko. Ale ślubne plany celebrytów są bardziej niż mgliste. Jak się dowiadujemy, suknia przyszłej panny młodej nie jest bowiem jeszcze uszyta...

 • Kate Moss wyszła za mąż

  Kate Moss powiedziała sakramentalne "tak" w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Johna Galliano. Ceremonia odbyła się w piątkowe popołudnie 1 lipca i, jak zapewnia Moss, będzie trzydniową rock'n'rollową imprezą roku w Wielkiej Brytanii.

 • Ranking sukni ślubnych gwiazd

  Perłowa kreacja noszona przez wokalistkę i aktorkę Jessikę Simpson (26 l.) zwyciężyła w zabawie na najładniejszą ślubną suknię gwiazd. To pewnie dla niej niewielkie pocieszenie, bo jej małżeństwo z Nickiem Lachey'em (33 l.) trwało tylko trzy lata - Jessika niedawno złożyła do sądu pozew rozwodowy.

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

 • Wielkie kinowe wesela

  Na ekrany polskich kin trafiła niedawno komedia "Wielkie wesele", z Robertem De Niro, Diane Keaton i Susan Sarandon w rolach głównych. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najciekawsze, naszym zdaniem, filmowe wesela. Sprawdźcie, na jak wiele sposobów można opowiedzieć o tym jednym z najważniejszych dni w życiu.