• Informacje na temat:

  śluby w polsce

Artykuły na temat: śluby w polsce
 • ...ślubnym podarował celebrytce luksusowego mercedesa. "Będziemy mieszkać trochę w Polsce, a trochę w USA" - ogłosiła Węgrowska w kolorowej prasie. W tajemnicy przed mediami pobrali się również Anna(...). To było spore wydarzenie nie tylko w Polsce, ale i za oceanem. Joanna Krupa i Romain Zago powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w luksusowym hotelu Park Hayatt Aviara Resort w Kalifornii...

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?

 • Kronika towarzyska, czyli śluby gwiazd Anno Domini 2014

  To, że liczba zawieranych w Polsce małżeństw spada z roku na rok, widać m.in. na przykładzie naszych znanych z seriali gwiazd. W ciągu ostatnich 12 miesięcy przysięgę małżeńską zdecydowali się złożyć zaledwie dwaj aktorzy i dwie aktorki... 3 maja w pięknym Pałacu Tłokini pod Kaliszem dozgonną miłość i wierność ślubował swej ukochanej - dziennikarce Monice Richardson - Zbigniew Zamachowski...

 • Ponad milion widzów obejrzało "Miasto 44"

  Zaledwie 17 dni potrzebowało "Miasto 44", by przekroczyć w polskich kinach imponujący pułap 1 000 000 widzów! Tym samym, po trzecim weekendzie na ekranach, superprodukcja Jana Komasy dołączyła do elitarnego grona 10 krajowych produkcji, które na przestrzeni ostatnich pięciu lat przekroczyły próg milionowej widowni.

 • "Barwy szczęścia": Powiedzieli sobie „tak”, czyli śluby w serialach

  Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) oraz Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) z „Barw szczęścia”, Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) z „Na Wspólnej”, Wiga (Dorota Kamińska) i Paweł (Tomasz Stockinger) oraz Sandra (Magdalena Górska) i Norbert (Jakub Świderski) z „Klanu” to pary, które stanęły na ślubnym kobiercu w mijającym w 2016 r.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Gwiazdy na ślubnym kobiercu. Śluby 2015 roku...

  Sekretny ślub w polskiej ambasadzie w stolicy Portugalii, pilnie strzeżona ceremonia w malutkim kościółku we wsi Radoszki, kameralna uroczystość w krakowskiej restauracji... - oto miejsca, w których w 2015 roku znane z seriali gwiazdy ślubowały dozgonną miłość i wierność swym ukochanym.

 • "Ida": Pomóżmy zdobyć Oscara polskiemu filmowi!

  Trwa głosowanie w plebiscycie publiczności w ramach Europejskich Nagród Filmowych. W gronie nominowanych znajduje się "Ida".

 • ...podsumowała całą sytuację dość jasno: "Miałyśmy dwa zupełnie różne śluby, tak się złożyło, że tego samego dnia, ale jedna drugiej życzy dobrze". 

 • "Warsaw Uprising": Międzynarodowa wersja filmu o powstaniu

  Nowa wersja "Powstania Warszawskiego" - filmu złożonego z oryginalnych, pokolorowanych kronik powstańczych - trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Do fabuły dołączono postać amerykańskiego dziennikarza, który opisuje powstanie dla zagranicznych mediów.

Dyskusje na temat: śluby w polsce
 • Re: "Klan": Grażynka leci do Kanady na ślub Maćka!

  Czy w Polsce są możliwe śluby osób z owym zespolem?

 • Re: "Barwy szczęścia": Cała Polska zachwycała się jej piersiami! Lubiła się nimi chwalić...

  Jestem gejem , mam 26 lat , w Polsce śluby dwóch osób o tej samej płci są zakazane , wiec jestem przez Polski Rząd dyskryminowany , bo nigdy nie dostane kredytu dla Młodych Małżeństw..Chcę ze swoim partnerem założyć rodzinę i zaadaptować dziecko..TO CO MAM ZROBIĆ...???

 • Re: Kronika towarzyska, czyli śluby gwiazd Anno Domini 2014

  Dla mnie to nie są żadne gwiazdy. Takich ludzi jak oni są dziesiątki tysięcy w Polsce! Czy są mądrzejsi, zdolniejsi, ładniejsi, lepiej wykształceni od innych ? Żenada!!!!!

 • Re: Dlatego nikogo nie zdziwił jego późniejs...

  Jestem gejem , mam 26 lat , w Polsce śluby dwóch osób o tej samej płci są, zakazane , wiec jestem przez Polski Rząd dyskryminowany , bo nigdy nie dostane kredytu dla Młodych Małżeństw..Chcę ze swoim partnerem założyć rodzinę i zaadaptować dziecko..TO CO MAM ZROBIĆ...???

 • Re: "Janosik": Po latach tajemnice wychodzą na jaw!

  Jestem gejem, mam 26 lat, w Polsce śluby dwóch osób o tej samej płci są zakazane, wiec jestem przez PiSowski rząd dyskryminowany, bo nigdy nie dostane kredytu dla młodych małżeństw. Razem ze swoim partnerem chcę założyć rodzinę i zaadaptować dziecko. TO CO MAM ZROBIĆ?

 • Re: "M jak miłość": Przedmałżeński stres – scena z odc. 1451.

  w Polsce śluby kościelne odbywają się inaczej.tu jakoś tak po zachodniemu,goście siedzą w kościele pan młody również.a gdzie błogosławieństwo młodych ?/to robi sie w domu,przez rodziców lub kogoś z najbliższej rodziny jeżeli nie ma rodziców.przynajmniej u nas na wsi tak jest.

 • Re: ​Była ukochaną Janosika. Co dzisiaj robi Ewa Lemańska?

  Jestem gejem, mam 29 lat. Razem z moim narzeczonym pracujemy w banku, miesięcznie zarabiamy 50 tys. netto. Nie potrzebujemy 500+, 300+, ani "matczynej emerytury". w Polsce śluby dwóch osób o tej samej płci są zakazane, więc jestem przez PiSowski rząd dyskryminowany, bo nigdy nie dostane kredytu dla Młodych Małżeństw .Chcę ze swoim partnerem adoptować dziecko i założyć rodzinę. TO CO MAM ZROBIĆ...???

 • Re: Zdrada, rozwód i dwa śluby

  w serce i dusze , a tam gra i gra ten swierszcz za kominem,no i tam jest tez kominek,a moze jeszcze pokazecie Sanktuarium w Gietrzwaldzie - jedyne, uznane przez kosciol,w Polsce, Miejsce Objawien

 • Re: "M jak miłość": Uwiedzie Andrzeja?

  I na takiej miłości ma się wzorować młody człowiek? Tylko zdrady , rozwody, kilkakrotne śluby są propagowane w Polsce!!!!!!!

 • Re: Lesbijski ślub. Pierwsze zdjęcie!

  Dla lesbijek i gejów są zakony i inne "stany duchowne" a nie śluby. Wszyscy w Polsce wiedzą że jak ma się inny niż wszyscy pociąg płciowy to się "idzie" na księdza albo do zakonu.