• Informacje na temat:

  slumdog milioner

Artykuły na temat: slumdog milioner
 • Freida Pinto i Dev Patel rozstali się!

  Freida Pinto (30 l.) i Dev Patel (24 l.), którzy zakochali się w sobie na planie filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, po sześciu latach zakończyli swój związek.

 • "Śmieć" : Zgodnie z tytułem

  Tego, że fascynacja egzotyką w połączeniu z wnikliwą obserwacją i świeżym spojrzeniem może dać znakomite efekty, dowiedli choćby Danny Boyle i Łukasz Palkowski. To od nich Stephen Daldry mógłby się uczyć, jak robić filmy, które nie wywołują niesmaku. Taki pozostaje po projekcji "Śmiecia".

 • Bohater "Slumdoga" ma nowy dom

  Twórcy oscarowego filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" kupili jednemu z młodych bohaterów produkcji nowe mieszkanie w Bombaju. Azharuddin Mohammed Ismail wprowadzi się do niego z rodziną.

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • Doda i Majdan w kinie

  Dorota i Radek wybrali się do kina na film "Slumdog. Milioner z ulicy". Kiedy para wracała z seansu, złamała przepisy, co udało się uwiecznić jednemu z fotoreporterów.

 • "Selma": Mija 60 lat od dramatycznych wydarzeń

  60 lat temu w sercu Alabamy rozegrały się dramatyczne wydarzenia, które na zawsze odmieniły oblicze USA. Przebieg amerykańskiej "Krwawej Niedzieli" i jej konsekwencje upamiętnia oscarowa "Selma" - jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku. W kinach od 10 kwietnia.

 • "Ze śmiertelnego zimna": Kolejna powieść Johna le Carré na ekranie

  ...(scenarzysta m.in. "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia", "Połowu szczęścia w Jemenie", "127 godzin" i "Slumdog: Milionera z ulicy"). Le Carré zostanie producentem wykonawczym serii.

 • "Slumdog" - wykorzystuje i obraża?

  "Slumdog. Milioner z ulicy" zdobył nominacje w 10 kategoriach i ma spore szanse na kilka statuetek Oscara. Od kilku miesięcy film Danny'eg Boyle'a zdobywa kolejne nagrody, w tym Złotego Globa. Niedawno jednak czas prosperity się skończył, a zaczęły... ataki.

 • ...świat w poniedziałek, 8 grudnia Kolejny hollywoodzki związek nie przetrwał próby czasu! Do grona byłych par dołączyli właśnie Freida Pinto i Dev Patel, którzy poznali się na planie filmu "Slumdog. Milioner z ulicy". Para była ze sobą 6 lat. Agnieszka Popielewicz (29 l.) znów jest wolna. Prezenterka oficjalnie zakończyła swoje małżeństwo. Para rozwiodła się już na pierwszej rozprawie...

 • "Slumdog" jak "Titanic"

  "Slumdog. Milioner z ulicy" przekroczył już magiczną liczbę 200. Właśnie tyle - 200 mln dolarów - zdołał zgromadzić na swoim koncie, a producenci przewidują dalsze zarobki.

Zdjęcia na temat: slumdog milioner
 • Dev Patel, Freida Pinto
Wideo na temat: slumdog milioner
 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...

 • Bestie z południowych krain

  "Bestie z południowych krain" to fascynujące wizualnie połączenie realistycznej opowieści, kina fantasy i baśni. Film okrzyknięty najlepszym amerykańskim debiutem ostatniej dekady i sensacją tegorocznego festiwalu w Sundance. Laureat głównej nagrody tej imprezy najwyżej oceniony także przez krytykę i publiczność. Jeszcze przed werdyktem obraz kupiła do dystrybucji firma Fox Searchlight odpowiedzialna za sukcesy "Slumdog. Milioner z ulicy", "Czarnego łabędzia", czy "Wstydu". "Bestie z...