• Informacje na temat:

  słynna aktorka

Artykuły na temat: słynna aktorka
 • Jennifer Love Hewitt: Tak dziś wygląda słynna aktorka!

  Choć kariera Jennifer Love Hewitt (39 l.), znanej chyba najbardziej z serialu "Ich pięcioro", przygasła już kilka lat temu, paparazzi nadal ją śledzą. Ostatnio przyłapali ją w sytuacji codziennej, na ulicy. Aktorkę, która przyzwyczaiła wszystkich do perfekcyjnego wyglądu, tym razem możemy oglądać w zupełnie naturalnym wydaniu. Zobaczcie, jak wygląda dziś, a jak prezentowała się m.in. w początkach kariery. Rozpoznalibyście ją na ulicy?

 • Aktorka Agnieszka Kotlarska nie żyje

  Agnieszka Kotlarska, bohaterka słynnego filmu Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą", nie żyje. Aktorka zmarła we wtorek, 10 marca, w Warszawie. Od kilku lat walczyła z rakiem. Miała 43 lata.

 • Edyta Herbuś "klepie biedę", by być aktorką

  Po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim słynna "aktorka intuicyjna" Edyta Herbuś "odkrywa nowe smaki życia" i... stawia na aktorstwo w prowincjonalnym Lesznie.

 • Nie żyje aktorka Mary Ellen Trainor

  Mary Ellen Trainor, aktorka znana z takich filmów jak "Zabójcza broń" i "Goonies" nie żyje. Miała 62 lata.

 • Olga Frycz urodziła! Wygadała się jej słynna przyjaciółka!

  Olga Frycz (31 l.) jakiś czas temu pochwaliła się, że niedługo pierwszy raz zostanie mamą. Ta chwila właśnie nadeszła i aktorka właśnie urodziła. Informację o tym, że maleństwo jest już na świecie wyjawiła... Joanna Jędrzejczyk (31 l.), która przyjaźni się z Olgą i jej partnerem.

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Elżbieta II dostała w twarz! Świadkiem zdarzenia była znana aktorka!

  ...królową prosto w twarz. Świadkiem tamtego zdarzenia była m.in. słynna aktorka, Gillian Anderson. Jej minę udało się uwiecznić fotoreporterom i trzeba przyznać, że idealnie oddaje "dramaturgię" tamtej...

 • Słynna aktorka Natalie Portman wyjawiła, że kiedy była studentką, cierpiała na ciężką depresję. Choroba miała być spowodowana zażywaniem konkretnych pigułek antykoncepcyjnych, które zostały potem wycofane z rynku.

 • Ewa Florczak: Aktorka dała się uwieść studentowi!

  ...do dziś mają do mnie pretensje, że uczłowieczałam znienawidzoną milicję obywatelską - tłumaczy słynna sierżant Ewa z serialu "07 zgłoś się". Świeżo upieczona absolwentka szkoły teatralnej(...). W kolejnych odcinkach powiedziałam może dwa zdania i to wszystko. To było irytujące. W końcu w połowie zdjęć powiedziałam dość. I zwyczajnie odeszłam - wspomina tamte chwile aktorka. Długo miała żal...

 • Słynny duet z "Nad Niemnem": Jak potoczyły się ich losy?

  Po premierze ich drogi rozeszły się na 27 lat.

Zdjęcia na temat: słynna aktorka
Wideo na temat: słynna aktorka
 • Ale news! Słynna "Brzydula" jest w ciąży!

  Z początkiem 2018 same radosne wieści. Właśnie okazało się, że America Ferrera (33 l.) jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Ryan Piers Williams spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda serialu „Brzydula Betty” ogłosiła tę nowinę na Instagramie. America i Ryan zaręczyli się w 2010 roku. Rok później zostali małżeństwem. (Źródło: Associated Press/x-news)

 • Wodzianka debiutuje na planie serialu "Szpital". Nie potrafi zapamiętać tekstu!

  Dominika Zasiewska, czyli słynna Wodzianka z show Wojewódzkiego, zadebiutowała w paradokumencie "Szpital". Dziewczyna wcieliła się w rolę matki, która nie zaszczepiła swojego dziecka. Niestety, "aktorka" miała problem z zapamiętaniem kilku prostych kwestii, w konsekwencji czego ekipa zmuszona była powtarzać zdjęcia. "Fajnie byłoby być aktorką. Chciałabym, żeby zatrudnili mnie tu w roli

 • Natalie Portman: Mój dziadek pochodził z Rzeszowa!

  Słynna aktorka, Natalie Portman już jakiś czas temu wyznała, że ma polskie korzenie. Jej dziadek pochodzi ze stolicy Podkarpacia. Gwiazda zdradziła też, że być może niebawem odwiedzi nasz kraj. Przenosi się bowiem na jakiś czas do Paryża, skąd do Polski będzie miała zdecydowanie bliżej. Czekamy z niecierpliwością! (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: słynna aktorka
 • Re: "M jak miłość": Kto wraca do serialu?

  aaaaaaaaaa Rosatti to jest słynna na cały świat polska aktorka - a już miałem nadzieję, że ten serial dla mało rozgarniętych i dla gospodyń wiejskich się kończy

 • Re: "Barwy szczęścia": Dla Stanisławy Celińskiej święta to czas pojednania...

  Fantastyczna aktorka. Liczne, charakterystyczne role. Niezapomniana Jadźka Kargulówna z "Chłopów" Żeromskiego, w reżyserii Aleksandra Forda. A słynna kwestia "Witia, jam ran twoich niegodna bandażować" przeszła do historii kina.

 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  filmowy pod nazwą "Blisko, coraz bliżej" w jego reżyserii Tam też grał pan Krzysztof Stroinski w roli "Gustka" tj. Augustyna Wanata!Jego filmową matką była znakomita Teresa Lipowska! Genialna aktorka! Pamiętacie ją z filmu pt. "Tato", jak leciała z dachu jak słynna "Baba Jaga" na miotle? I tak leciała z tą miotłą! W kinie był wielki ryk męskiego śmiechu! Nagroda z role drugoplanową ode mnie dla

 • Re: "M jak miłość": Słynna blondynka z reklamy już u Mostowiaków!

  Po co Zak? kiepska z niej aktorka. Nie ma juz nikogo lepszego?

 • Re: "M jak miłość": Słynna blondynka z reklamy już u Mostowiaków!

  Jestem ciekawa tych wątków.Pani Żak,do czasu "Rancza" była dla mnie nijaka,po prostu nie lubiłam Jej.Jako Solejukowa,jest wybitna,nie każda aktorka potrafi doprowadzić do takiej degradacji urody,wejść w rolę jak zrobiła to pani Żak.Brawo.Typowa baba,z popegeerowskiego sioła,z ukrytym talentem,inteligencją z wysokim IQ.Kogo zagra w M jak...oby to była wyrazista rola,bez naleciałości komediowych.