• Informacje na temat:

  słynna aktorka hiszpanska

Artykuły na temat: słynna aktorka hiszpanska
 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka - aktorka z wyboru

  .... A wszystko przez... głos. - Byłam drobną blondynką i zdaniem wielu profesorów, nie pasował do mnie chrypiący wokal - zwierzyła się aktorka. - To było straszne.  Przestałam palić, przytyłam dwadzieścia osiem kilogramów, chodziłam do foniatrów i czarowników, uczyłam się mówić wyżej. To wszystko było bez sensu - podsumowała. Na szczęście jednak obyło się bez opóźnień i aktorka ukończyła łódzką szkołę...

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • "M jak miłość": Sama przez Amerykę Południową

  ...fotograficzny. Ale wiedziałam, że takiej wyprawy i widoków szkoda nie uwieczniać dobrym aparatem - opowiada aktorka. Najdroższe były bilety lotnicze - w dwie strony prawie 4 tys. zł. Za to życie(...) aktorka. Peru jest według niej niesamowicie ciekawym krajem, którego nie trzeba się bać. - Jest to kraj biedny, głośny i chaotyczny, zupełnie odmienny od wszystkich europejskich krajów i przez to...

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Eva Longoria znowu sama!

  Aktorka i celebrytka Eva Longoria, znana z serialu "Gotowe na wszystko", rozstała się z hiszpańskim piosenkarzem Eduardo Cruzem.

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  "Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • Eva Longoria znowu zakochana

  Po kilku tygodniach spekulacji, 35-letnia gwiazda "Gotowych na wszystko" i młodszy brat jej koleżanki po fachu, postanowili się ujawnić. Parę sfotografowano razem w weekend na jachcie ich przyjaciela. Longorię i Cruza, piosenkarza współpracującego z wytwórnią Interscope, zapoznała ze sobą podczas jednego z przyjęć jego słynna siostra Penelope. Hiszpańska aktorka sama jest szczęśliwą żoną...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Jeszcze o niej usłyszycie!

  Dominika Kojro, czyli Ola Król z serialu "Pierwsza miłość", jest zdolna i ambitna. Wyjeżdżając na stypendium do Barcelony, znała zaledwie kilka słów w języku hiszpańskim. - Uparłam się, że się nauczę - śmieje się. Niedługo potem występowała tam w teatrze.

 • Catherine Zeta-Jones: Aktorka po przejściach

  Catherine Zeta-Jones przebojem wdarła się w tym roku na ekrany polskich kin. W tej chwili wyświetlane są dwa filmy z udziałem aktorki, a czeka nas jeszcze jedna premiera. Życie gwiazdy to jednak nie tylko sława. Zeta-Jones dobrze zna smak porażki.

Wideo na temat: słynna aktorka hiszpanska
 • Hiszpański cyrk

  Hiszpania, rok 1973, nieśmiały i wrażliwy Javier zatrudnia się w cyrku jako klaun. Podobnie jak jego ojciec i dziadek pragnie rozśmieszać dzieci, jednak sam nie zaznał szczęśliwego dzieciństwa i dlatego zostaje "smutnym klaunem". W cyrku poznaje bezwzględnego "wesołego klauna" Sergio, który terroryzuje współpracowników i bije swoją dziewczynę. Tu zaczyna się tragikomiczna opowieść o dwóch klaunach, którzy pchani przez pożądanie będą walczyć na śmierć i życie o miłość niezwykle pięknej i...

 • Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

  Rozbrajająco uwodzi. Profesjonalnie łamie serca. Działa na zlecenie. Mistrzowskie poczucie humoru, błyskotliwy scenariusz i zniewalający uśmiech Romain Duris w najbardziej przewrotnej komedii sezonu "Heartbreaker. Licencja na uwodzenie". Ten zawodowiec doskonale wie jak... stracić chłopaka w 10 dni i nie zostać narzeczonym mimo woli. A wszystko w rytmach twoich ulubionych przebojów Georga Michaela, tańcząc słynną finałową sekwencję z "Dirty Dancing" oraz przy pomocy... polskiego hydraulika!...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.