• Informacje na temat:

  słynna kradzież

Artykuły na temat: słynna kradzież
 • Policja szuka złodzieja! Internauci rozpoznali na nagraniu z kamery słynnego aktora!

  Policja z Blackpool poszukuje złodzieja, który bezpardonowo wyniósł z jednego z tamtejszych sklepów sporą ilość alkoholu. Nie byłoby może w tym nic niezwykłego, bowiem kradzieże to niemal codzienność, gdyby nie fakt, że mężczyzna z zamieszczonego na policyjnym Facebooku zdjęcia łudząco przypomina... Rossa z "Przyjaciół". Takie było też pierwsze skojarzenie internautów. Pod zdjęciem zaroiło się...

 • Słynny raper pozwany przez bezdomnego

  Amerykański hiphopowiec Eminem został oskarżony przez bezdomnego mężczyznę o kradzież pomysłu na reklamę.

 • Daniel Olbrychski wdzięczny. Gangsterzy pomogli mu odzyskać auto

  Gdyby nie kradzież samochodu, Daniel Olbrychski (73 l.) prawdopodobnie nigdy by się z pruszkowskim watażką nie spotkał. Nikt się nie spodziewał, że ta pomoc zaowocuje przyjaźnią.

 • Kolejna kradzież biżuterii w Cannes

  Do drugiej spektakularnej kradzieży biżuterii doszło w czasie festiwalu filmowego w Cannes na Lazurowym Wybrzeżu. Tym razem łupem złodziei padła diamentowa kolia warta w przybliżeniu 2 miliony euro - informują w czwartek francuskie media.

 • Nowy sezon "Ojca Mateusza": Co nas czeka?

  Kradzież zabytkowego lustra z muzeum, zabójstwo w willi biznesmena, zamach na znaną pisarkę. Te zagadki ojciec Mateusz rozwikła w nowej serii.

 • Skradzione okulary Johna Lennona

  Słynne okulary Johna Lennona z okrągłymi szkłami skradziono z pomnika artysty w Hawanie, stolicy Kuby. Kradzieży dokonano w czwartek, 21 grudnia, ale fakt ten długo utrzymywano w tajemnicy.

 • "Ezel": Zbrodnia i zemsta

  Umiejętnie łączący wątki sensacyjne z romantycznymi "Ezel" był hitem nie tylko w Ameryce Łacińskiej i Europie, ale także w Korei Południowej. W Brazylii przesunięto emisję serialu na późne godziny nocne ze względu na brutalne sceny nieodpowiednie dla młodych widzów. Mroczny mściciel Őmer (Ismail Filiz) zostanie wrobiony w kradzież i morderstwo przez narzeczoną Eyşan (Cansu Dere) oraz...

 • Radni dziękują Machulskiemu

  Krakowscy radni dziękują Juliuszowi Machulskiemu za promocję miasta w jego najnowszym filmie "Vinci" . Akcja filmu rozgrywa się w Krakowie i dotyczy kradzieży z Muzeum Czartoryskich słynnego obrazu "Dama z łasiczką" Leonarda da Vinci.

 • Żona Roberta Janowskiego nie stawiła się w sądzie!

  Oskarżona o kradzież futer, ukochana Roberta Janowskiego igra sobie z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Na co liczy?

 • Ozzy Osbourne ukradł wzór koszulki?

  Firma T-Shirt Hell Inc. skierowała do sądu pozew przeciwko Ozzy’emu Osbourne’owi. Pismo złożono w sądzie dystryktowym w Nowym Jorku we wtorek, 28 maja. Zarzuca się w nim słynnemu muzykowi kradzież pomysłu na wzór umieszczony na koszulce.