• Informacje na temat:

  słynna śpiewaczka operowa

Artykuły na temat: słynna śpiewaczka operowa
 • Aleksandra Kurzak urodziła!

  Słynna śpiewaczka operowa, Aleksandra Kurzak (36 l.) została mamą! Pokazała też pierwsze zdjęcie swojej pociechy...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Aleksandra Kurzak jest w ciąży!

  Znana śpiewaczka operowa, Aleksandra Kurzak (36 l.) wyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka...

 • Jedyna taka noc w roku

  To już 13. Mazurska Noc Kabaretowa. W tym roku bawić nas będą najlepsi polscy satyrycy oraz... słynna śpiewaczka operowa.

 • Brat Lewandowskiej o ciąży Ani!

  Jastrzębskiej. Okazuje się, że słynna siostra ma również spore uzdolnienia artystyczne!  "Ania bardzo dużo fotografuje, zawsze rysowała. Jednak wybrała sport, wybrała karate, wybrała swoje treningi...

 • Operowy Anthony Minghella

  Anthony Minghella, który zyskał rozgłos swymi filmowymi ekranizacjami poczytnych powieści, po raz pierwszy wyreżyseruje dzieło operowe. Minghella będzie reżyserem słynnej opery Giacomo Pucciniego "Madame Butterfly", którą wystawi w przyszłym roku Angielska Opera Narodowa (English National Opera - ENO).

 • Anna Wojton: Popularność przyniósł jej serial "W labiryncie". Co dzisiaj robi?

  Zagrała laborantkę Mariolę Kaczorek w pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" (1988-90). Serial odniósł ogromny sukces. Anna Wojton jednak po trzech sezonach zrezygnowała z roli, bo uznała, że przyszedł czas na nowe aktorskie wyzwania. Jak radzi sobie dzisiaj?

 • Madonna i wyspa Onassisa

  Athina Roussel, wnuczka greckiego miliardera Arystotelesa Onassisa, chce sprzedać wyspę, na której jej dziadek romansował ze słynnymi kobietami - operową śpiewaczką Marią Callas czy Jackie Kennedy. Kupnem podobno zainteresowana jest Madonna.

 • Hity na jesień 2014

  Oto pełny spis premier i powrotów polskich seriali! Czyje losy będziecie śledzić?

 • Historia Marii Callas na wielkim ekranie

  Franco Zeffirelli, twórca takich filmów jak "Romeo i Julia" czy ostatnio "Herbatka z Mussolinim", przystąpi niebawem do realizacji filmu biograficznego opowiadającego o ostatnim miesiącu z życia najsłynniejszej śpiewaczki operowej XX wieku - Marii Callas.

Wideo na temat: słynna śpiewaczka operowa
 • Małgorzata Walewska o Urbańskiej: Seks i szokowanie

  Słynna polska śpiewaczka operowa i mezzosopranistka, Małgorzata Walewska, twierdzi, że Natasza Urbańska - mimo potencjału muzycznego, jaki posiada - zbyt mocno próbowała zaszokować publiczność swoimi ostatnimi dokonaniami, zwłaszcza teledyskiem do piosenki "Rolowanie". – Natasza jest piękną dziewczyną, dobrze się rusza i całkiem nieźle śpiewa, więc widzę w niej potencjał. Widziałam jednak

 • Aleksandra Kurzak przygotowuje się do porodu! W telewizji!

  Słynna śpiewaczka operowa spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Kariera nie pozwoliła jej na wcześniejsze przygotowanie do porodu i macierzyństwa, dlatego robi to na ostatnią chwilę. Z pomocą przybyło "Dzień Dobry TVN", które zorganizowało jej mini kurs! Oby zdążyła czegoś się dowiedzieć, bo rodzi na dniach... (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: słynna śpiewaczka operowa
 • Re: ​Tretter straci pracę?!

  Odcinek 512 - Niewidoma pacjentka denerwuje się zaginięciem laptopa z jedyną wersją jej książki. Chłopak, który okradł Romę w czasie wypadku, pojawia się w szpitalu. Gdy próbuje po cichu zostawić jej torbę, kobieta przytrzymuje go za rękę. Kuba wypytuje ją o twórczość literacką. Wkrótce pisarka dostaje przesyłkę z tekstem napisanym młodzieżowym slangiem. Zdzisława, słynna śpiewaczka operowa

 • Re: Po przejściach

  Odcinek 512 - Niewidoma pacjentka denerwuje się zaginięciem laptopa z jedyną wersją jej książki. Chłopak, który okradł Romę w czasie wypadku, pojawia się w szpitalu. Gdy próbuje po cichu zostawić jej torbę, kobieta przytrzymuje go za rękę. Kuba wypytuje ją o twórczość literacką. Wkrótce pisarka dostaje przesyłkę z tekstem napisanym młodzieżowym slangiem. Zdzisława, słynna śpiewaczka operowa