• Informacje na temat:

  słynne projektantki rosji

Artykuły na temat: słynne projektantki rosji
 • Victoria Beckham chce podbić Rosję

  Dawna wokalistka i pretendująca do miana projektantki Victoria Beckham zamierza podbijać nie tylko świat mody. Swoimi projektami Victoria zamierza zawojować świat - poczynając od Rosji.

 • Serialowy przewodnik

  .... odc.750 Hubert czeka na przyjazd Manuela, słynnego reżysera, który ma nakręcić teledysk do jego singla. Bartek i Sara spędzają razem miłe popołudnie. Dochodzi do wypadku, w którym ginie Danuta. odc(...).17 Melinda i Andrea przeprowadzają inwentaryzację w domu znanej projektantki mody. Gordon odkrywa, że jest tam rozgniewany duch małego chłopca. odc.18 Medium nawiązuje kontakt z duchem iluzjonisty...

 • W czterech ścianach Rosji

  Czym jest eteryczny i bliżej nieokreślony byt, znany pod nazwą "rosyjskiej duszy"? Cztery pasjonujące dokumenty, składające się na wydawnictwo "Oblicza Rosji", to interesujący wgląd w dylematy i paradoksy współczesnej Rosji.

 • Moda kocha futbol

  12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.

 • "Luksusowy samochód" z Cannes do Warszawy

  "Luksusowy samochód" - nagrodzona w Cannes koprodukcja chińsko-francuska - indyjski dokument "John i Jane" oraz węgierski film "Świeże powietrze" znalazły się wśród ponad 30 obrazów prezentowanych w środę, 11 października, na 22. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym (WMFF).