• Informacje na temat:

  słynne wróżki w polsce

Artykuły na temat: słynne wróżki w polsce
 • Słynna wróżka twierdzi, że Beata Tadla i Jarek Kret wrócą do siebie i wezmą ślub!

  ...w ich związku nic się nie zmieniło. "Twoje Imperium" postanowiło więc zapytać o to... wróżki! "Tarot wskazuje, że pani Beata ma cały czas kontakt z panem Jarosławem, choć jego postawę uważa za skandaliczną. A on ma w sobie potrzebę naprawienia całej sytuacji, stęskniony chce wrócić w jej ramiona" – mówi Anna Kempisty.  "Widzę jego przyznanie się do błędu. Według wróżki para zdoła ustalić drażliwe...

 • Anna Majcher była polską seksbombą! Dlaczego w wieku 49 lat trafiła do domu opieki?

  Do Domu Aktora Weterana w Skolimowie trafiają nie tylko artyści w podeszłym wieku, którymi nie ma kto się zaopiekować.  Jedną z mieszkanek tego słynnego domu opieki od kilku lat jest także Anna Majcher.  Laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego próbuje odnaleźć poczucie bezpieczeństwa i spokój.  Praca artystyczna z roku na rok dostarczała jej coraz mniej satysfakcji. Aż w końcu się poddała...

 • "Chciałem pokazać zwierzęcą siłę"

  Joe Manganiello, posiadacz najgorętszej muskulatury w show biznesie, został okrzyknięty przez magazyn "People" jednym z najseksowniejszych żyjących mężczyzn, gra serialowego wilkołaka - Alcide'a Hervaux.

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Kolejna animacja trafi do Polski

  Już niedługo w kinach pojawi się kolejna odsłona przygód zadziornej wróżki - Dzwoneczka, tym razem w filmie animowanym.

 • Odpowiednia bielizna to połowa sukcesu

  W czterech miastach Polski słynne stylistki - Susannah Constantine i Trinny Woodall - doradzą paniom, ale i panom, jak się dobrze ubrać. Zmienią ich garderobę, a może i życie. Bo jak twierdzą: - Odpowiedni ciuch może sprawić cuda!

 • "Czarownica": Angelina Jolie jako Diabolina

  Nowa wersja słynnej baśni "Śpiąca Królewna" spodoba się tym, którzy są ciekawi, co właściwie sprawiło, że zła wiedźma rzuciła klątwę na córkę króla Aurorę. Film "Czarownica", który będzie wyświetlany w naszych kinach w dwóch wersjach - polskiej lub z napisami, to podróż do bajecznie kolorowego świata wyobraźni.

 • Sigourney Weaver w "Darach Anioła"

  Sigourney Weaver ("Obcy - ósmy pasażer Nostromo", "Wielki podryw", "Avatar") prowadzi rozmowy na temat dołączenia do obsady sequela filmu "Dary Anioła: Miasto kości".

 • Rusza festiwal w Cannes

  19 tytułów - w tym nowe filmy Alejandro Gonzaleza Inarritu i Nikity Michałkowa - będzie walczyć o Złotą Palmę na rozpoczynającym się w środę 63. Festiwalu Filmowym w Cannes. Festiwal otworzy pokaz "Robin Hooda" Ridleya Scotta z Russellem Crowem w roli głównej.

 • "Mały wewnętrzny głos"

  W czasie ponad 30 lat kariery Steve Hackett nagrał kilkadziesiąt albumów, spośród których najsłynniejsze są oczywiście te firmowane nazwą Genesis. Jeszcze w 1975 roku, będąc członkiem tego zespołu, zarejestrował i wydał pierwsze solowe dzieło, zatytułowane "Voyage Of The Acolyte". Kilka lat później opuścił Genesis i zaczął nagrywać na własny rachunek, a także w ramach rozmaitych projektów, by wspomnieć tylko GTR. W czerwcu 2003 roku ukazała się kolejna płyta Steve'a Hacketta, zatytułowana "To...