• Informacje na temat:

  słynny babel

Artykuły na temat: słynny babel
 • Sabrina Jales St. Pierre to brazylijska modelka, której sławę przyniósł udział w pokazach mody u największych projektantów oraz w słynnym modowym show Victoria's Secret.  Z racji częstych podróży modelka większość czasu spędza w hotelach. Oczywiście stać ją na to, by wybierać te najlepsze i najdroższe. Przygoda, która jej się przytrafiła w jednym z hoteli należących do sieci Hilton szokuje więc...

 • Podczas wielkiej finałowej Gali Muzyki Filmowej 100-lecie Amerykańskiego Związku Kompozytorów, Autorów i Wydawców ASCAP świętować będą nie tylko znakomici kompozytorzy, a wśród nich aż czterech zdobywców Oscara, ale także cenieni na całym świecie soliści. Koncert odbędzie się w niedzielę, 28 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland w Krakowie.

 • Kultowe seriale: "Dziewczyna i chłopak" 36 lat później

  ...serialu odbywała się w słynnym "Teleranku". Co prawda wtedy jeszcze nie istniały badania telemetryczne, ale śmiało można powiedzieć, że premierowe odcinki oglądały miliony widzów. Każdy film i serial był...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...przed wyjazdem do kliniki we Frankfurcie, gdzie miała przejść specjalną terapię. Robin Williams Słynny hollywoodzki aktor został znaleziony martwy 11 sierpnia w swym domu w północnej Kalifornii(...) wspaniałych" (1960) zapewniła artyście sławę i popularność. Rok po tym sukcesie aktor zagrał w nie mniej słynnym dramacie "Skłóceni z życiem" (1961) w reżyserii Johna Hustona, gdzie partnerowali mu...

 • Zagrali na Glastonbury i...

  Album "Babel" zespołu Mumford & Sons powrócił na szczyt brytyjskiej listy bestsellerów.

 • Trzy dekady z Leśniewskimi

  Zima w Polsce na początku 1981 roku była bardzo gorąca. Jak i cały ten pamiętny rok. "Obudzisz się pewnego ranka i nie będzie Teleranka... Stoi u drzwi załoga G", skomentuje przyszłe wydarzenia Zenon Laskowik. Ale 1 lutego "Teleranek" jeszcze był. Tego dnia dzieci i dorośli zobaczyli pierwszy odcinek "Rodziny Leśniewskich".

 • Złote Globy rozdane

  Filmy "Babel" w kategorii dramatu i "Dreamgirls" w kategorii komedii i musicalu okazały się zwycięzcami na tegorocznej uroczystości rozdania Złotych Globów, przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej.

 • Miliony za zdjęcia dziecka Jolie

  Angelina Jolie (31 l., "Dobry agent" ) i Brad Pitt (43 l., "Babel" ) otrzymają niemal 2 miliony dolarów za zdjęcia przedstawiające adoptowanego niedawno synka, Paxa Thiena.

 • Scenariusz dla Coelho

  Marzysz o tym, by Twoje nazwisko pojawiło się na wielkim ekranie? Weź udział w konkursie na scenariusz zwiastuna kinowego książki Paulo Coelho "Zwycięzca jest sam" - zostanie nakręcony pod czujnym okiem wydawnictwa Drzewo Babel i wyświetlany w kinach Cinema City!