• Informacje na temat:

  słynny duet

Artykuły na temat: słynny duet
 • ..., saksoński bocian i wywrotek smoleński to: ..." Widocznie duet nie znał odpowiedzi na to pytanie i dziennikarka pod zamieszczonym na profilu społecznościowym filmikiem, napisała: "To co dla jednych...

 • Słynny duet z "Nad Niemnem": Jak potoczyły się ich losy?

  Po premierze ich drogi rozeszły się na 27 lat.

 • Słynne ostatnie słowa

  Dynamiczny duet bada sprawę morderstwa wschodzącej gwiazdy rocka. Śmierć piosenkarki przypomina scenę z jej teledysku.

 • Festiwal San Remo: Powrót Rominy Power i Ala Bano

  Wielki powrót po 24 latach słynnego włoskiego duetu Romina Power i Al Bano, spotkanie z lekarzem wyleczonym z eboli oraz z rodziną z 16 dzieci - tak minął pierwszy dzień 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo. Gromadzi on przed telewizorami miliony widzów.

 • Zenon Martyniuk i Zbigniew Wodecki mieli wystąpić razem. Niestety, te plany się nie spełnią

  Zenon Martyniuk (47 l.), zwany też „królem disco-polo” przełamuje kolejne bariery. Dlatego nie boi się marzeń. Niestety, jednego nie zdążył spełnić. Miał nagrać duet ze Zbigniewem Wodeckim (†67). Obaj artyści byli tym bardzo podekscytowani.

 • Royal Blood dziś w Warszawie

  To może być pierwszy głośny koncert tego roku - brytyjski duet Royal Blood w środę (14 stycznia) wystąpi w klubie Palladium w Warszawie.

 • Teresa Lipowska smutno o śmierci Pyrkosza: "Nie mam ani mojego męża prawdziwego, ani filmowego"

  Teresa Lipowska (79 l.) i Witold Pyrkosz tworzyli zgrany duet, zarówno na ekranie jak i w życiu prywatnym. W pracy dogadywali się świetnie, ale byli dla siebie także przyjaciółmi. Gdy aktorka dowiedziała się, że jej kolega z planu trafił do szpitala, była zaskoczona i nie kryła poruszenia.

 • Melanie Appleby: Śmierć zastała ją na szczycie

  25 lat temu, 18 stycznia 1990 roku zmarła Melanie Appleby, połowa popularnego w drugiej połowie lat 80. siostrzanego duetu Mel & Kim.

 • Kayah i Goran Bregovic: Kto ma rację w tym sporze?

  Drogi Kayah (47 l.) oraz bałkańskiego kompozytora Gorana Bregovicia (65 l.) przecięły się 16 lat temu. Wtedy stworzyli razem najpopularniejszy duet muzyczny w Polsce. Kayah, utalentowana, ale niszowa artystka z kręgów jazzu i soulu, dzięki przebojom napisanym przez Bregovicia została wielką gwiazdą. Ale duet rozpadł się po zaledwie roku, a artyści nie rozstali się w zgodzie. Od tamtej pory...

 • Mecwaldowski i Jakubik jako Asteriks i Obeliks

  27 lutego do polskich kin wejdzie kolejna część przygód Asteriksa i Obeliksa. Film o podtytule "Osiedle Bogów" to pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich jak "Wall-e" i "Odlot". W polskiej wersji językowej pojawi się zupełnie nowa, gwiazdorska obsada. W duecie jako Asteriks i Obeliks zadebiutują Wojciech Mecwaldowski oraz Arkadiusz Jakubik.

Wideo na temat: słynny duet
 • Kinga Rusin o młodszej córce: Ma nieustającą studniówkę od roku!

  pogubiłam i nie wiem, kiedy jest jej" - wyznała Rusin. Pociecha nie jest jednak zainteresowana kreacjami z szafy mamy, dlatego w zeszłym roku na jedną z imprez zamówiła dla niej kreację u słynnych projektantów z duetu modowego MMC. "Uszyli Poli piękną nude kreację. Pięknie wyglądała" - dodała. (Dzień dobry TVN/x-news)