• Informacje na temat:

  słynny kotek

Artykuły na temat: słynny kotek
 • Rafalala została zaatakowana! Zginęła jej kotka!

  Tego można się było spodziewać. W mieszkaniu Rafalali doszło do bardzo groźnego incydentu!

 • Przegląd filmów z Elizabeth Taylor

  "Kotka na gorącym blaszanym dachu", "Kleopatra", "Lassie wróć" - m.in. te tytuły znajdą się w programie przeglądu filmów z udziałem Elizabeth Taylor. W hołdzie zmarłej 23 marca artystce przegląd w warszawskim kinie Iluzjon organizuje Filmoteka Narodowa.

 • Karl Lagerfeld nie tolerował brzydkich, grubych i biednych ludzi. Gardził niskimi facetami!

  Świat mody od wtorku szlocha po śmierci Karla Lagerfelda (†85 l.). Jakim człowiekiem był słynny projektant? Okazuje się, że wyjątkowo odpychającym.

 • Liz Taylor: Ślubu nie będzie!

  Słynna aktorka amerykańska Liz Taylor (74 l., "Kotka na gorącym, blaszanym dachu" ), która przez dziesięciolecia przykuwała uwagę publiczności wspaniałymi rolami, toaletami i bogatą kolekcją mężów, zaprzeczyła jakoby nosiła się z zamiarem uszczęśliwienia jeszcze jednego, 9. małżonka.

 • "M jak miłość": Kinga rusza do boju

  W narożniku lewym: spokojna pani psycholog, gospodyni i matka... Kinga Zduńska! W narożniku prawym: słynny prawnik, erudyta i donżuan w todze... Adam Werner! Jak myślicie, kto wygra to starcie?

 • Małgorzata Kożuchowska w Ameryce!

  Małgorzata Kożuchowska, która na scenie Teatru Narodowego od kilku miesięcy wciela się w główną bohaterkę znanej na całym świecie sztuki "Kotka na gorącym blaszanym dachu", wiosną będzie miała okazję zaprezentować się w roli Margaret publiczności w Kanadzie i USA.

 • Joanna Przetakiewicz nakłania 62-letnią Gessler, aby pokazała piersi!

  Była partnerka Jana Kulczyka na łamach jednego z tabloidów udziela porad słynnej restauratorce!

 • Najwierniejsi przyjaciele gwiazd

  Niedawno świat obiegła wieść, że Kourtney, siostra Kim Kardashian, sprawiła sobie rasowego kotka za 25 tysięcy dolarów. Czy naprawdę trzeba wydawać aż takie pieniądze, by nacieszyć się ukochanym zwierzakiem?

 • Małgorzata Rożniatowska: O uczuciach już nie marzę

  Małgorzata Rożniatowska (68 l.), słynna Kleczkowska ze "Złotopolskich", odkąd trafiła piątkę w totka, stara się skreślać szczęśliwe liczby przy okazji każdego losowania. "Kiedyś dostałam urodzinowy prezent od losu: piątkę w totolotka! Ale była to najniżej płacona piątka w dziejach. Dostałam za nią około 3 tysięcy złotych. Chciałam wymienić okna, ale nie starczyło i pieniądze się rozeszły" - wyznała w wywiadzie. Aktorka liczy, że los się w końcu do niej uśmiechnie.

 • Jarocin: Festiwal rozpoczęty

  Koncertem zespołu Mass Kotki z Warszawy rozpoczął się w piątek, 3 czerwca, w Jarocinie (woj. wielkopolskie) "Jarocin PRL Festiwal". W miejscowym amfiteatrze w pierwszym dniu zagra w sumie 15 zespołów, z których dwa najlepsze wystąpią w nagrodę w sobotę, w wielkim koncercie na miejscowym stadionie, którego gwiazdami będą Armia, Dezerter, Variete, Kobranocka, Dżem i TSA.

Wideo na temat: słynny kotek
 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Piorun i magiczny dom

  Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też "Wspaniałym Lorenzo", żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek, które w jego domu ożywają. Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego...

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?