• Informacje na temat:

  słynny muzyk ma syna

Artykuły na temat: słynny muzyk ma syna
 • Zenon Martyniuk zapłaci fortunę za odwyk syna! No to się porobiło!

  ...stycznia 2019 roku. Za takie przewinienie grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Do wyroku może jednak nie dojść, bo słynny ojciec właśnie postanowił wysłać swojego syna na odwyk i jest w stanie(...) i za miesiąc pobytu tam muzyk zapłaci 40 tys. dolarów, czyli ok. 160 tys. złotych. "Zenek nie chce, by jego syn odbył terapię w Polsce. Boi się, że młodzian może z niej uciec. Przyjaciele z USA proponują...

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Jonathan Berkery, syn Toma Jonesa, jest bezdomny. Mieszka w schronisku

  Jonathan Berkery (29 l.) to syn słynnego brytyjskiego piosenkarza Toma Jonesa (77 l.), znanego m.in. z hitu "Sexbomb". Chłopak nie ma stałego miejsca zamieszkania. Utrzymuje się z grania na ulicach New Jersey i marzy o karierze muzyka. Chciałby także... poznać swojego znanego ojca.

 • Edgar Froese z Tangerine Dream nie żyje

  W wieku 70 lat w Wiedniu zmarł Edgar Froese, założyciel niemieckiej grupy Tangerine Dream, zaliczanej do czołówki muzyki elektronicznej i krautrocka.

 • Syn Edyty Górniak zamieszkał w internacie. Co na to piosenkarka?

  ...syna i chce, by realizował swoje marzenia, więc nie protestowała, kiedy zamienił Los Angeles na małą, ale urokliwą miejscowość. Piosenkarka była na inauguracji roku szkolnego, podziwiała syna(...)-Pszczelarskiego w Kluczborku. Piosenkarka ma mieszane wspomnienia z tamtego okresu, bo nie była wzorową uczennicą. Na dodatek bardziej niż pszczoły i uprawa roślin, interesowała ją muzyka i śpiewanie. Do tego...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Anna Dymna martwi się o syna. Michał ma kłopoty?

  Anna Dymna (66 l.) przeżyła trudny czas, gdy mąż stracił stanowisko dyrektora znanej krakowskiej sceny. Jego odejście oznacza teraz kłopoty także dla jej syna.

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • Syn Krzysztofa Krawczyka poszedł do pracy! "Wstaje o świcie i nie narzeka"

  Wokalista długo niepokoił się o los syna. Dziś tamte zmartwienia to już przeszłość, bo w życiu Krzysztofa Juniora (44) wreszcie nastąpiły zmiany na lepsze. Wraz z ojcem rozpoczął nagrywanie ich pierwszej wspólnej płyty - "Nasz cały świat, muzyki świat". Panowie właśnie wyszli ze studia nagrań, a efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. - Okazało się, że mój syn odziedziczył talent muzyczny...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Wideo na temat: słynny muzyk ma syna
 • Sąd w Hiszpanii uznał 42-latka za syna piosenkarza Julio Iglesiasa. Prawnicy muzyka zapowiadają odwołanie od wyroku

  podobieństwo fizyczne między Sanchezem a Iglesiasem". Wprawdzie Sanchez już w 1992 r. wygrał przed sądem w Walencji proces o uznanie go za syna słynnego piosenkarza, ale sąd drugiej instancji

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.