• Informacje na temat:

  śmierci brittany

Artykuły na temat: śmierci brittany
 • Nie żyje mąż Brittany Murphy

  Pięć miesięcy po śmierci aktorki Brittany Murphy zmarł jej mąż, brytyjski scenarzysta Simon Monjack . Ciało Monjacka zostało znalezione w niedzielę wieczorem, 23 maja, w hollywoodzkiej posiadłości należącej do pary.

 • Film o Brittany Murphy: "Jest ohydny"

  Ojciec zmarłej w 2009 roku Brittany Murphy ("8 mila", "Miłość i inne nieszczęścia") jest oburzony - wyprodukowanym przez stację America Lifetime - filmem biograficznym, opowiadającym o jego córce. Według opinii Angela Bertolottiego w filmie jest wiele rażących nieścisłości.

 • Wciąż nieznana przyczyna śmierci Murphy

  Dziewięć dni po wstrząsającej śmierci Brittany Murphy lekarz medycyny sądowej z Los Angeles wydał akt zgonu aktorki. Dokument nie podaje jednak przyczyn niespodziewanej śmierci młodej gwiazdy.

 • Co zabiło Brittany Murphy?

  Brittany Murphy zmarła, ponieważ zażywała to samo lekarstwo, które zabiło Michaela Jacksona - uważają przyjaciele aktorki, cytowani przez brytyjski "The Sun".

 • Znana przyczyna śmierci męża Murphy

  Przyczyna śmierci Simona Monjacka , męża aktorki Brittany Murphy , była ta sama, co w przypadku jego żony. Doniesienia te potwierdził w środę, 21 lipca, koroner w Los Angeles.

 • Mąż Brittany Murphy nie żyje

  Scenarzysta Simon Monjack ("Factory Girl"), mąż tragicznie zmarłej w grudniu 2009 roku aktorki Brittany Murphy, został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles.

 • Matka zmarłej aktorki wyjawi całą prawdę

  Matka aktorki Brittany Murphy ma zamiar złożyć hołd zmarłej córce w jej nowej autobiografii.

 • Ostatni film Brittany Murphy trafi do kin

  Ostatni film Brittany Muprhy trafi wreszcie na ekrany kin. 4 lata po śmierci aktorki "Something Wicked" pokazany zostanie premierowo w Eugene - miejscowości, gdzie kręcono zdjęcia do obrazu.

 • Ujawniono wyniki sekcji zwłok Murphy

  Znane są już wyniki sekcji zwłok zmarłej 20 grudnia ubiegłego roku Brittany Murphy . Aktorka miała zapalenie płuc i anemię; była także uzależniona od leków.

 • Eminem o śmierci przyjaciółki

  Eminem opowiada o dniu, w którym dowiedział się, że zmarła aktorka Brittany Murphy, z którą zaprzyjaźnił się na planie filmu "8. Mila".

Wideo na temat: śmierci brittany
 • Anioł Śmierci

  1945 rok: z pomocą Banku Watykańskiego i tajnej, zrzeszającej byłych SSmanów organizacji Odessa, najgroźniejsi zbrodniarze wojenni przedostają się na tereny nie objęte ekstradycją do Europy. Niezbadanym, wciąż dzikim, ogromnym terytorium na którym najłatwiej można się schować, a które kulturowo i historycznie, z racji wieloletnich związków, wciąż znajduje się pod wpływem Niemiec, jest Ameryka Południowa, a szczególnie Argentyna. To ona staje się mekką dla uciekinierów. 1962 rok: sympatyczna...

 • Anioł Śmierci

  Kontynuacja filmowej adaptacji bestsellerowej powieści gotyckiej, w której zagrał Daniel Radcliffe. Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę dzieci z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach. Kiedy jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać, Ewa prosi o pomoc Harry'ego, dowódcę stacjonujących w okolicy wojsk. Wspólnie odkrywają, że ich przybycie do tego miejsca, obudziło mroczne siły, bardziej...

 • Gustloff - Rejs ku śmierci

  Film "Gustloff - rejs ku śmierci" to zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o największej katastrofie w historii podróży morskich. Ponad 9 tysięcy kobiet, mężczyzn i dzieci zginęło próbując uciec na jego pokładzie przed zbliżającą się "Armią Czerwoną". Liczba ofiar tej tragedii jest sześciokrotnie wyższa niż liczba ofiar słynnej katastrofy "Titanica". Jak doszło do tej katastrofy? Dlaczego tak mało o niej wiemy? Kto jest winny śmierci tysięcy ludzi Twórcy filmu "Gustloff - rejs ku...