• Informacje na temat:

  śmierci syna

Artykuły na temat: śmierci syna
Zdjęcia na temat: śmierci syna
 • Sylvester Stallone
Wideo na temat: śmierci syna
 • Kamil Sipowicz o muralu upamiętniającym Korę i śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

  Bruno Althamer wykonał mural przedstawiający artystkę Korę. Dzieło znajduje się na tyłach Pałacu Branickich przy ulicy Nowy Świat w Warszawie. Artysta i mąż Kory Kamil Sipowicz opowiedział o pomyśle jego syna na uwiecznienie tego muralu. Wypowiedział się też na temat śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • „M jak miłość”: Kto wychowa dziecko po jego śmierci?

  Dla Marcina mały Szymek jest najważniejszy na świecie. Chodakowski chce zapewnić synowi bezpieczną, szczęśliwą przyszłość. Dlatego ma do Olka i Magdy nietypową prośbę. Jaką?

 • "Szóstka": Gabriela Muskała o emocjach w serialu

  Beata (Gabriela Muskała) z powodu choroby, nie może starać się o dziecko, o którym od dawna marzy. Jej mąż Marcin to wdowiec. Po śmierci pierwszej żony samotnie wychowywał syna. Czy ich małżeństwo okaże się wystarczająco silne, by oboje dotrwali do zabiegu?

Dyskusje na temat: śmierci syna
 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Błazen, nigdy nie był dobrym ojcem ani dla córki, ani dla syna!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Ten pan jest od zawsze cyniczny i niesympatyczny . Jako aktor gra siebie - nieomylnego wszechwiedzącego . Na szczęście syna nie stworzył na swoje podobieństwo . Jest sympatycznym , skromnym człowiekiem . Z uwagi na pana podeszły wiek życzę zdrowia i rozsądku na pozostałe lata .

 • Re: "Klan": 5. rocznica śmierci Rysia

  Uwielbiałam Ryśka, ale w Klanie lubię też braci bliźniaków Mroczków i tego starego brodatego marudę Dionizego. No i oczywiście proboszcz i sołtys co to tramwajem jeździli. Klan będzie leciał dłużej niż Moda na sukces. Pewnie doczekamy prawnuka syna Cichopka.

 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Wymieniłeś fantastyczne utwory, nieśmiertelne, podejrzewam, że każdy zna i lubi :) Miałam okres, że byłam wielką fanką DM, do dzisiaj ich lubię, potem przerzuciłam się na trochę mocniejszą muzykę , Iron Maiden na przykład. Właściwie to w każdym gatunku znajdę coś, co mi odpowiada. Nie wiem jak dzisiaj wygląda Iglesias, ale to fakt, był przystojny, powiedziałabym nawet, że przystojniejszy od syna

 • Re: "M jak miłość": Paweł Zduński krok od śmierci!

  w intencji całego Kościoła Modlitwą silny wszystkiemu podoła. Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie A może w czyśćcu, lub większej potrzebie Czwartą odmawiam w intencji syna... Przy tych słowach(...), niedługo skona. Co będzie z synem, z jego rodziną? Czy znajdą drogę prawdziwą, jedyną? I zmarła nieboga. Wezwano syna Ten twardo powiedział - nie moja to wina. Lecz widząc w trumnie matki swej trupa

 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Tzn. dla pani mamy,dla teatralnego tam otoczenia był wg ciebie normalny.Bo zagadał,bo uśmiechnął się ,bo wypił z kimś ale dla syna i dla córki/córka nie mówi po polsku/ nie był dobrym ojcem powiedzmy to szczerze bo to był lekkoduch i relacje z dziećmi są no prawdę mówiąc nie najlepsze.Fakt był przystojny i to wykorzystywał i miał tych bab na pęczki. Z Martą Mesarosz postąpił delikatnie mówiąc

 • Re: "Barwy szczęścia": Niesłuszne oskarżenie

  Kobieta w zaawansowanej ciąży w ogóle nie powinna iść na Stadion. Powszechnie wiadomo co się tam dzieje. Sama jest winna śmierci syna. Wkurza mnie ten wątek. Scenarzyści robią z tego bajkę a nie pożadny serial

 • Re: "M jak miłość": Marta straci syna Łukasza!

  Nasze polskie słownictwo ma tyle słów o podobnym znaczeniu, że czytając tytuł tego artykułu wchodzi się w jego treść z ciekawości, a tu bęc, wyjazd za granicę. Tylko w przypadku śmierci używa się sformuowania, że się kogoś straciło.Tu wystarczyło napisać tylko, że Łukasz wyjeżdża na rok za granicę. Kto to w ogóle pisał? Należałoby przejść przyspieszony kurs języka polskiego. Żenada.

 • Re: Jak radzi sobie po śmierci syna?

  Krzysztof Piasecki też stracił syna (jedyne dziecko). Mimo tego, nie zrezygnował z prowadzenia programu satyrycznego "Szkoda gadać", który prowadził wspólnie z Januszem Rewińskim. A syn miał wypadek na nartach.

 • Re: Mija 7 lat od dnia śmierci niezapomnianego Jacka Chmielnika

  Ja go zapamiętałam z filmu "Nad Niemnem" jako niewdzięcznego syna powstańca listopadowego i lowelasa zakochanego w Justysi. Szkoda, że zabrał nam go prąd.