• Informacje na temat:

  śmierci wokalisty

Artykuły na temat: śmierci wokalisty
 • ...z branży chcąc mu pomóc, zorganizowali koncert, z którego dochód miał być przeznaczony na leczenie. Niestety, muzyk zmarł w czwartek, 23 lutego. Informacja o jego śmierci pojawiła się na jego profilu na Facebooku. Mężczyzna osierocił trójkę dzieci. Najbliższym wokalisty składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Zmarł wokalista Linkin Park! Chester Bennington popełnił samobójstwo! To przez narkotyki?

  Informacje o śmierci 41-letniego wokalisty jako pierwszy podał portal TMZ. Muzyk powiesił się w domu znajdującym się w Palos Verdes Estates w Los Angeles w Kalifornii.  Ciało znaleziono w czwartek (20 lipca) przed 9 rano. Informację późnym wieczorem potwierdził Mike Shinoda z Linkin Park . "Zszokowany i wstrząśnięty potwierdzam, że to prawda. Oficjalne oświadczenie pojawi się wkrótce...

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • "Glee": 5. rocznica śmierci Cory'ego Monteitha

  ...13 lipca mija dokładnie pięć lat od śmierci Cory'ego Monteitha, 31-letniego kanadyjskiego aktora i wokalisty. Odtwórca roli Finna Hudsona w serialu "Glee", został znaleziony martwy przez obsługę w hotelowym pokoju w Vancouver.

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • "Glee": Znamy przyczynę śmierci ​Marka Sallinga

  Przyczyną śmierci Marka Sallinga, który w popularnym serialu "Glee" wcielał się w postać osiłka Pucka, było uduszenie na skutek powieszenia.

 • Hanoi Rocks: 30 lat od tragicznej śmierci Razzle

  30 lat temu, 8 grudnia 1984 roku na skutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym zginął Nicholas "Razzle" Dingley, perkusista glamrockowej grupy Hanoi Rocks. Za kierownicą siedział pijany Vince Neil, wokalista Motley Crue.

 • Bożena Dykiel była przerażona po śmierci Zbyszka Wodeckiego!

  ...spojrzenie na stan zdrowia. Zbigniew Wodecki (+67 l.), który zmarł w maju 2017 roku, także zmagał się z chorobą serca. Tak nagłe odejście wokalisty ponoć bardzo wstrząsnęło aktorką. "Bożena po nagłej śmierci Zbyszka bardzo się wystraszyła i po raz pierwszy zaczęła myśleć o zdrowiu. Wcześniej się nad sobą nie rozczulała. Skupiała się na pracy, wszędzie było jej pełno. Zbyszek też wydawał się okazem...

 • Znamy przyczynę śmierci finalisty amerykańskiego "Idola"

  Koroner rozwiewa wątpliwości w sprawie śmierci 35-letniego Michaela Johnsa, znanego w USA z siódmej edycji programu "American Idol".

Wideo na temat: śmierci wokalisty
 • Ojciec otworzył się na temat śmierci Bobbi Kristiny Brown

  Wokalista Bobby Brown wypowiedział się na temat śmierci swojej córki, Bobbi Kristiny. Brown w talk-show „The Real” zdradził, że przez miesiące modlił się i miał nadzieję, że stan dziewczyny się polepszy. Dodał jednak, że „kiedy Bóg wzywa, taka jest jego wola”. 22-latka zmarła w lipcu kilka miesięcy po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w wannie. Brown powiedział także, że wierzy, że jej

 • Anioł Śmierci

  1945 rok: z pomocą Banku Watykańskiego i tajnej, zrzeszającej byłych SSmanów organizacji Odessa, najgroźniejsi zbrodniarze wojenni przedostają się na tereny nie objęte ekstradycją do Europy. Niezbadanym, wciąż dzikim, ogromnym terytorium na którym najłatwiej można się schować, a które kulturowo i historycznie, z racji wieloletnich związków, wciąż znajduje się pod wpływem Niemiec, jest Ameryka Południowa, a szczególnie Argentyna. To ona staje się mekką dla uciekinierów. 1962 rok: sympatyczna...

 • Justin Bieber ginie w "CSI"

  Scena śmierci młodego wokalisty z jednego z odcinków kryminalnego serialu "CSI".

 • Anioł Śmierci

  Kontynuacja filmowej adaptacji bestsellerowej powieści gotyckiej, w której zagrał Daniel Radcliffe. Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę dzieci z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach. Kiedy jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać, Ewa prosi o pomoc Harry'ego, dowódcę stacjonujących w okolicy wojsk. Wspólnie odkrywają, że ich przybycie do tego miejsca, obudziło mroczne siły, bardziej...