• Informacje na temat:

  sobczak jacek

Artykuły na temat: sobczak jacek
 • "Ślad": Nowi eksperci CWŚ w 2. sezonie od 1 kwietnia

  ...i Paweł Sobczak. Nadzór literacki i producencki pełni Jacek Ściobłowski, a operatorami obrazu są: Sandro Wysocki, Jarosław Siedlecki i Wojciech Węgrzyn. Nowe odcinki "Śladu" wracają na antenę Polsatu...

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Krew z krwi": Spotkanie z gwiazdami 2. serii serialu

  ...przez Macieja Musiała i Małgorzatę Kozłowską. W 2. serii pojawi się również kilku nowych bohaterów, w których wcielili się m.in. Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner i Antoni Królikowski.

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • "Krew z krwi: Drugi sezon wiosną w TVP2

  ...i nowi bohaterowie, a do obsady dołączy plejada aktorskich znakomitości: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gellner, Magdalena Popławska, Bartosz Żukowski, Anna Próchniak oraz Antoni Królikowski. Druga seria "Krwi z krwi" powstaje na zlecenie TVP...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "Krew z krwi" powraca!

  ...i Natana Czyżewskiego. W drugim sezonie pojawią się liczne nowe wątki i nowi bohaterowie, a do obsady dołączy plejada aktorskich znakomitości, m.in.: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner, Antoni Królikowski. Serial, oparty na holenderskim formacie...

 • KFF: O Złotego Lajkonika

  W konkursie polskim 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w dniach 28 maja - 3 czerwca br., weźmie udział 46 najnowszych produkcji. Zwycięzca otrzyma Złotego Lajkonika oraz 20 tys. złotych.

 • Serialowy przewodnik

  .... Kobieta nie chce umówić się z kochankiem, a potem nie odbiera od niego telefonów. Żbik zaczyna się zastanawiać, czy Olszewska liczy na pogodzenie się z Sobczakiem. odc. 2337 U Honoraty(...) czasie Jeremi doskonale bawi się w towarzystwie Beaty i "Miksera". A Lew robi wszystko, by wreszcie przekonać do siebie syna. Na noże odc.1/13 Utalentowany Jacek Majchrzak jest u szczytu kariery...

 • Kapela ze Wsi Warszawa i Mercedes Peón nagrywają płytę (teledysk "Fly my voice!")

  Do sieci trafił teledysk "Fly my voice!" zapowiadający wspólny album Kapeli ze Wsi Warszawa z legendą hiszpańskiej sceny world music, multiinstrumentalistką i śpiewaczką z Galicji Mercedes Peón.

Zdjęcia na temat: sobczak jacek