• Informacje na temat:

  sobecka poseł

Artykuły na temat: sobecka poseł
 • "Na dobre i na złe": Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu?

  ...sztukę" - pisała w swym zawiadomieniu Anna Sobecka, która podkreśliła, że spektakl "obraził jej uczucia religijne względem osoby Świętego Jana Pawła II". "Składam zawiadomienie do prokuratury(...). Jana Pawła II, podcieranie się flagą Watykanu, jakieś obrzydliwe sceny, które nie mają nic wspólnego ze sztuką, są po prostu przestępstwem w moim przekonaniu" - mówił poseł PiS Dominik...

 • Potępili TVP za Nergala

  Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu głosami PiS przyjęła w czwartek, 15 września, uchwałę potępiającą zarząd TVP m.in. za zatrudnienie w jednym z programów Adama Darskiego "Nergala". Podczas głosowania większość zasiadających w komisji posłów PO była nieobecna.

 • Rada Programowa TVP nie potępiła Nergala

  Rada Programowa Telewizji Polskiej nie poparła w środę (14 września) projektu uchwały potępiającej zatrudnienie Adama Darskiego "Nergala" jako jurora w jednym z programów TVP. Projekt taki zgłosiły: Anna Sobecka, Bożena Walewska i Barbara Bubula.

 • "Nergal to praktykujący satanista"

  Abp Sławoj Leszek Głódź napisał w piątek (9 września) list do prezesa TVP Juliusza Brauna, w którym wyraża swój protest przeciwko udziałowi Adama 'Nergala' Darskiego w programie "The Voice of Poland" w TVP2. "Mamy do czynienia z praktykującym satanistą" - napisał duchowny.

 • PISF: Na ratunek polskiej animacji

  PISF będzie dofinansowywać produkcję filmów animowanych do 70 proc. ich wartości - zapowiedziała szefowa Instytutu Agnieszka Odorowicz. Sejmowa komisja kultury dyskutowała w czwartek o stanie polskiej twórczości filmowej adresowanej do dzieci i młodzieży.