• Informacje na temat:

  sobowtóry gwiazd

Artykuły na temat: sobowtóry gwiazd
 • Marina Łuczenko jest sobowtórem światowej gwiazdy? Są nie do odróżnienia!

  ..., by spróbowali ocenić, ile lat ma na tej fotografii. Pod wpisem znalazło się prawie 500 komentarzy z odpowiedziami. Komentujący zauważyli też niesamowite podobieństwo gwiazdy do Natalie Portman (35

 • Florence & The Machine "How Big, How Blue, How Beautiful": Rudowłosa gwiazda powraca!

  Utwór "How Big, How Blue, How Beautiful" zapowiada nowy album zespołu Florence Welch.

 • Jacek Rozenek ma nową kobietę? To sobowtór Małgosi?!

  Jacek Rozenek, gwiazdor "Barw szczęścia" niezmiennie cieszy się powodzeniem u kobiet, chociaż za dwa lata stuknie mu pięćdziesiątka.  W marcu br. paparazzi przyłapali go z seksowną brunetką, ale teraz wygląda na to, że jej miejsce zajęła atrakcyjna blondynka. Do tego bez wątpienia z wyglądu do złudzenia przypominająca jego byłą żonę, gwiazdę TVN Małgorzatę Rozenek-Majdan.  Jak czytamy w "Twoim...

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • Joanna Horodyńska wyśmiewa Annę Kalczyńską. Nazywa ją sobowtórem Małgorzaty Rozenek!

  Modelka znana jest z ciętego języka i szczerego wyrażania własnych opinii. Ostro krytykowała już m.in. Marylę Rodowicz, Małgorzatę Kożuchowską, Edytę Górniak i Annę Muchę. Bardzo chętnie wytyka gwiazdom ich modowe wpadki bądź niedoskonałości i mankamenty urody. Tym razem mocno oberwało się Annie Kalczyńskiej, prowadzącej program "Dzień dobry TVN". Powodem, dla którego wylała się na nią fala...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • "Klan": Borys zostanie gwiazdą filmową?

  .... - Okazało się, że jestem po prostu sobowtórem faceta, którego mam grać - doda. Czy Borys zrezygnuje ze zdawania matury, by zostać gwiazdą filmową? Jak Kama zareaguje, gdy dowie się, że jej chłopak...

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

Zdjęcia na temat: sobowtóry gwiazd
Wideo na temat: sobowtóry gwiazd
 • "Meghan i Harry" pozują ze świeżo narodzonym dzieckiem

  Alice Jackson słynie z fotografowania sobowtórów gwiazd. Tym razem skupiła się na księciu i księżnej Sussex. Tym razem artystka zorganizowała sesję zdjęciową, która miała pokazać, jak będzie wyglądało życie księcia Harry’ego i Meghan Markle po narodzeniu ich pierwszego dziecka. (Associated Press/x-news)

 • Zosia Zborowska jako Tomasz Niecik w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Narodziła się właśnie nowa gwiazda! Zosia Zborowska coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. I to nie tylko za sprawą znanych rodziców. Jej występ w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" może z niej zrobić wielką gwiazdę. Wystarczy spojrzeć na to, jak genialnie wcieliła się w Tomasza Niecika! Gwiazdor disco polo doczekał się doskonałego sobowtóra!