• Informacje na temat:

  sobowtóry polskich gwiazd

Artykuły na temat: sobowtóry polskich gwiazd
 • Marina Łuczenko jest sobowtórem światowej gwiazdy? Są nie do odróżnienia!

  Marina Łuczenko-Szczęsna (27 l.) jest jedną z najładniejszych polskich WAGs. Wokalistka ostatnio podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa na swoim Instagramie. Co ciekawego zauważyli jej fani?

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • „Przyjaciółki”: Małgorzata Socha zostanie... agentką gwiazd?

  Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z "Przyjaciółek", lada moment wróci z krótkiego zagranicznego urlopu, na który wybrała się z mężem i córeczką. W Polsce czeka już na nią jedna z głównych ról w nowej polskiej komedii - drugiej części "Wkręconych". Aktorka ma w niej zagrać... agentkę gwiazd!

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • Polskie hity na jesień 2011

  ..." Nowość! Serial komediowy na podstawie przebojowego argentyńskiego formatu "Los exitosos Pells". W obsadzie produkcji zobaczymy wiele gwiazd, m.in. Wojciecha Mecwaldowskiego, Maję Hirsch...

 • Polskie wersje popularnych show

  Amerykańskie programy: "Moja własna gwiazda" oraz "Moje supersłodkie urodziny", znane telewidzom z anteny MTV Polska, będą miały swoje polskie wersje.

 • Kultowe seriale: 50 lat od pierwszego klapsa na planie "Czterech pancernych i psa"

  ...48 lat temu w polskich mieszkaniach szczęśliwych posiadaczy telewizorów zabrzmiała ballada, która przez wiele lat miała odbijać się echem od osiedlowych bloków. Utwór Adama Walacińskiego do słów(...) wspominali aktorzy w wywiadzie w Telewizji Kino Polska: Franciszek Pieczka: Wówczas nie było tak, jak to się dziś mówi, że ktoś jest gwiazdą. To nie były te kategorie. Ale kiedy mieliśmy przejechać w Łodzi...

 • Kino offowe w telewizji

  W najbliższym czasie w ramach cyklu POLSKIE KINO OFFOWE na antenie stacji można zobaczyć "Sobowtóra" Bodo Koxa (premiera: 27 marca 2007), w kwietniu zaś "Rajustopy" Roberta Wista (premiera: 3 kwietnia 2007) oraz "Motór" Wiesława Palucha (premiera: 24 kwietnia 2007).