• Informacje na temat:

  socha- czy już urodziła

Artykuły na temat: socha- czy już urodziła
 • Małgorzata Socha: Potrójna radość

  Gdy rok temu Małgorzata Socha (37 l.) urodziła drugą córeczkę, Basię, nie kryła, że marzy o kolejnym dziecku. Po dwóch córeczkach pragnęła synka. - Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy, to(...), pani Bożena. - Cieszę się bardzo, oczekuję. Trzecie dziecko, bez względu na to, czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka, to już naprawdę pełna rodzina. I nowe obowiązki... w ramach swoich możliwości...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Jak tak można? Internauci bezlitośni dla biustu Sochy!

  Małgorzata Socha pod ostrzałem krytyki. Zupełnie niesłusznie. Co z nami się dzieje?

 • Małgorzata Socha: Życie to ciągłe kompromisy

  Gwiazda "Przyjaciółek" i "Na Wspólnej" latem ubiegłego roku urodziła córeczkę. Nadal jednak jest na topie. W szczerej rozmowie opowiada, czy bycie mamą oznacza sporo wyrzeczeń.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha czuje się spełniona w kwestii macierzyństwa

  Małgorzata Socha, czyli Zuza Leszczyńska z "Na Wspólnej" i Inga Gruszewska z "Przyjaciółek", która trzy miesiące temu po raz drugi została mamą, twierdzi, że opieka nad dwójką dzieciaków to nie lada... przygoda. - To spore wyzwanie, żeby teraz nad wszystkim zapanować - mówi aktorka.

 • Małgorzata Socha chce mieć troje dzieci

  Małgorzata Socha, aktorka serialu "Przyjaciółki", wyznała, że do czterdziestki chcę mieć trójkę dzieci. Czy będzie kolejny baby boom na planie serialu?

 • To one urodziły w 2018 roku! Nie zabrakło zaskoczeń!

  ...z najszczęśliwszych i zapragnęły podzielić się radosną nowiną ze swoimi fanami. Mamą kolejny raz została księżna Kate, a jej siostra Pippa Middleton urodziła swoje pierwsze dziecko. W polskim show-biznesie na świat przyszły dzieci m.in. Ani Wendzikowskiej, Małgorzaty Sochy, czy Edyty Pazury. Nie brakowało także kilku niespodzianek!

 • Co planuje Socha?

  Małgorzata Socha konsekwentnie realizuje swoje marzenia: zdobyła popularność, buduje wymarzony dom. Czy teraz przyjdzie czas na dziecko?

 • Małgorzata Socha już planuje drugie dziecko!

  Małgorzata Socha (34 l.) oznajmia w tabloidzie, że wraz z mężem rozpoczęli starania o kolejnego potomka...

 • Socha namawia do macierzyństwa

  Małgorzata Socha trzy miesiące po urodzeniu córeczki Zosi powróciła do pracy. Gra w serialach "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki". Młoda mama tryska energią i szczęściem.

Wideo na temat: socha- czy już urodziła
 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...