• Informacje na temat:

  socha małgosia

Artykuły na temat: socha małgosia
 • Socha potwierdza trzecią ciążę!

  Małgorzata Socha (37 l.) pochwaliła się, że znów zostanie mamą.

 • Królikowski i Socha: Dzielą ich poglądy polityczne

  W Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do premiery spektaklu "Polityka", w którym Małgorzata Socha ("Przyjaciółki") i Rafał Królikowski ("Czas honoru. Powstanie") wcielają się w zakochanych w sobie polityków z przeciwległych obozów politycznych.

 • Małgorzata Socha: Potrójna radość

  Gdy rok temu Małgorzata Socha (37 l.) urodziła drugą córeczkę, Basię, nie kryła, że marzy o kolejnym dziecku. Po dwóch córeczkach pragnęła synka. - Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy, to(...) inżyniera (skończył inżynierię sanitarną na Politechnice Poznańskiej). - Teraz największą adrenalinę dają mu własne dzieci. Jest bardzo dobrym, kochającym ojcem i mężem. Małgosia ma w nim partnera...

 • Socha, narzeczony i Kochanek

  Małgosia Socha jest poobijana, na nogach ma same siniaki i rany. Jeżeli jeszcze raz przyjdzie na plan kontuzjowana to będę musiał inaczej pogadać z Kochankiem - zapowiada Andrzej Andrzejewski, serial owy narzeczony Małgorzaty Sochy z planu "Tylko Miłość".

 • "Przyjaciółki": Małgosia Socha wzięła udział w ALS Ice Bucket Challenge!

  Kolejne gwiazdy zdecydowały się pomóc osobom chorym na stwardnienie zanikowe boczne. Tym razem kubłem lodowatej wody zostali oblani Małgorzata Socha, czyli Inga z "Przyjaciółek" i Michał Żebrowski, czyli dr Falkowicz z "Na dobre i na złe".

 • Socha urodziła córeczkę!

  Małgorzata Socha (seriale "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki") została mamą! Aktorka urodziła śliczną i zdrową córeczkę Zosię!

 • Patryk Vega kpi z Sochy! Jest wściekły, że mu odmówiła?

  ...aktorki wręcz marzą o angażu. Jednym z wyjątków jest Małgosia Socha.  Gwiazdka "Na Wspólnej" i twarz mebli nie przyjęła propozycji Vegi, choć bez wątpienia mogłoby to nieco ożywić jej aktorską karierę(...) też, że Gosia jest już u niego spalona i nie ma co liczyć na kolejne role!  Na szczęście firma meblarska jest z jej aktorskich umiejętności zadowolona, więc o pieniądze Małgosia martwić się nie musi... ***

 • Małgorzata Socha w ciąży?

  Jeszcze niedawno Małgorzata Socha często pojawiała się na bankietach i przyjęciach organizowanych dla warszawskiej śmietanki. Dziś jest zupełnie inaczej. A jeśli już postanowi zaszczycić swoją osobą jakąkolwiek imprezę, to tylko na chwilę. Dlaczego? - zastanawia się "Fakt".

 • Przyłapali Sochę ze zdjęciem USG! To jednak nie będzie Konfacel!

  Ambasadorka mebli, Małgorzata Socha (38 l.) odlicza dni do porodu...

 • Socha wyszła za mąż!

  Małgorzata Socha wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem - biznesmenem Krzysztofem Wiśniewskim. Uroczystość odbyła się 5 lipca w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna.

Zdjęcia na temat: socha małgosia
 • Kasia Skrzynecka
Wideo na temat: socha małgosia
 • Małgosia Socha wzięła udział w ALS Ice Bucket Challenge

  Małgosia Socha, aktorka serialu "Przyjaciółki," wsparła akcję charytatywną ALS Ice Bucket Challenge. Lodowatą wodę wylał na nią Daniel Olbrychski, który jak to określił Michał Żebrowski - najlepiej wie co to jest potop.

 • Małgorzata Socha dementuje plotki o horrendalnych zarobkach: Jestem Socha, muszę orać!

  Tabloidy od lat umieszczają Małgosię Sochę w gronie najlepiej zarabiających aktorek w kraju. Kwoty pokroju siedmiu tysięcy za dzień zdjęciowy faktycznie mogą przyprawić o zawrót głowy. Celebrytka postanowiła jednak zdementować te rewelacje i przyznała, że zarabia znacznie mniej, dlatego ciągle musi lansować się na ściankach. "Jestem Socha, muszę orać" - zażartowała Małgosia. (TVP/x-news)

 • Małgorzata Socha chwali się: Projektanci sami pytają, czy coś dla mnie zaprojektować!

  Małgosia Socha wraca po urodzeniu córeczki na salony. Na każde wyjście aktorka musi więc zakładać nową kreację, aby nikt nie zarzucił jej, że chodzi ciągle w tym samym. Na szczęście celebrytka nie musi wydawać własnych pieniędzy, bo ponoć nie może się opędzić od ofert polskich projektantów. Socha przekonuje, że to korzystna współpraca dla obu stron! "Dzięki temu jest taka dobra prasa wokół

Dyskusje na temat: socha małgosia