• Informacje na temat:

  socha na premierze

Artykuły na temat: socha na premierze
 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha planuje drugie dziecko!

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", nie ma wątpliwości, że jej córeczka Zosia będzie miała kiedyś rodzeństwo. Aktorka chciałaby jak najszybciej urodzić drugie dziecko!

 • Małgorzata Socha: Zaczynam się bać o przyszłość

  - W dzisiejszych czasach trudno uciec od polityki - mówi Małgorzata Socha. Aktorka przyznaje, że z coraz większymi obawami przygląda się sytuacji w Polsce i na świecie. Wkrótce sama także wkroczy w świat wielkiej polityki. Od grudnia widzowie Teatru 6. piętro będą mogli podziwiać ją w spektaklu "Polityka" w reżyserii Eugeniusza Korina.

 • ​"Na Wspólnej": Małgorzata Socha została... posłanką lewicy!

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", prywatnie stara się trzymać z daleka od polityki. Ostatnio zgodziła się jednak zostać... posłanką. W "Polityce", która w styczniu wejdzie na afisz Teatru 6. Piętro, aktorka wcieli się w przedstawicielkę partii lewicowej uwikłaną w romans z posłem prawicy!

 • Królikowski i Socha: Dzielą ich poglądy polityczne

  W Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do premiery spektaklu "Polityka", w którym Małgorzata Socha ("Przyjaciółki") i Rafał Królikowski ("Czas honoru. Powstanie") wcielają się w zakochanych w sobie polityków z przeciwległych obozów politycznych.

 • Małgorzata Socha postanowiła! Córka zostanie w domu z tatą!

  Od roku Małgorzata Socha (34 l.) zapewnia, że najlepiej czuje się w roli mamy. Ale chyba zdała sobie sprawę, że o zarabianiu pieniędzy zapomnieć nie może. Niedługo wraca do pracy na pełen etat!

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  Małgorzata Socha z Teatrem 6. Piętro związana jest od samego początku istnienia kierowanej przez Michała Żebrowskiego sceny. Była jedną z gwiazd pierwszej wystawionej tu sztuki "Zagraj to jeszcze raz, Sam", gra w przestawieniu "Edukacja Rity", uczestniczy we wszystkich premierach. Nie mogło jej więc zabraknąć na uroczystych obchodach trzylecia działalności sceny znajdującej się w Pałacu Kultury...

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

 • ​Co łączy Małgorzatę Sochę i Smerfetkę?

  Już 2 sierpnia na ekranach polskich kin zadebiutują "Smerfy 2". Małgorzata Socha, czyli Zuza Hoffer z "Na Wspólnej", kolejny raz użyczy głosu Smerfetce! Mamy dla was kilka informacji na temat produkcji oraz zdjęcia Małgorzaty Sochy ze studia dubbingowego i obchodów Światowego Dnia Smerfa.

 • "Polowanie na muchy": Tajemnica okularów Małgorzaty Braunek

  O szale bitewnym, operatorze szybszym niż padający śnieg oraz kultowych okularach Małgorzaty Braunek opowiadali twórcy "Polowanie na muchy" podczas cyfrowej premiery filmu Andrzeja Wajdy. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: socha na premierze